Arabacıoğlu: “Hijyen, altyapı ve trafik alanlarında planlarım var” - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
Kıbrıs

Arabacıoğlu: “Hijyen, altyapı ve trafik alanlarında planlarım var”

Arabacıoğlu: “Hijyen

TAK-DP Basın Bürosuna göre, Arabacıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği’ne gerçekleştirdiği ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, Çiftçiler Birliği’nin LTB’yi ayağa kaldırmaya yönelik düşünce ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

Arabacıoğlu, bir sonraki belediye seçimlerine kadar 14 aylık bir süre bulunduğunu, 7 Nisan’da yapılacak seçimleri kazanmaları halinde mali ve idari yapılanmaya önem vereceklerini söyledi.


Mustafa Arabacıoğlu, başkent Lefkoşa’da hijyen, altyapı ve trafik alanlarında da planları bulunduğunu ifade etti.

Belediyeye karşı olan güvensizliği ortadan kaldırmak için uğraş vereceklerini kaydeden Arabacıoğlu, “Halkımız sadece belediyeye değil, ülke yönetimine de güvenmiyor. Bu seçim özde LTB seçimi olarak gözükebilir, ama bana göre bu seçim, halkımızın yeni siyaset anlayışını, şeffaf, ilkeli ve adaletli bir yönetim sistemini onaylayacağı bir seçim olacak” dedi.

Arabacıoğlu, “LTB’ye talibiz çünkü LTB KKTC kurumları içerisinde uluslararası tanınmışlığı olan tek belediyemizdir. Bizim göz bebeğimizdir” şeklinde konuştu.

BENGÜ ŞONYA

DP Genel Sekreteri Bengü Şonya ise ziyareti LTB için düşüncelerini aktarmak, konuyla ilgili Çiftçiler Birliği’nin görüşlerini almak için gerçekleştirdiklerini belirtti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar