FutbolSpor

Antrenörler ödüllendiriliyor


TAMAMLANAN LİGLERDEKİ ANTRENÖRLERE ÖDÜLLERİ VERİLİYOR: Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği yılın başarılı antrenörleri ödül töreni sonrasında, tamamlanan liglerde başarılı olan teknik direktör ve antrenörleri de ödüllendiriyor.

Dernek yönetimi tarafından her yıl yapılan ödül töreni sonrasında tamamlanan liglerde başarılı olan antrenörlere ödüller bir yıl sonraki ödül töreninde veriliyordu. Dernek başkanı Süleyman Göktaş ve yönetim kurulu üyelerin tarafından 22 Mayıs 2018 tarihinde düzenlemiş oldukları tören sonrasında tamamlanan liglerde 2017-2018 futbol sezonu sonunda başarılı olan antrenörleri de belirleyerek ödüllendirmeyi kararlaştırdı.
Bu akşam Eziç Restorant’da saat 19.30 da gerçekleştirilecek ödül töreninde başarılı olan antrenörler ödülleri Antrenörler Derneği yönetimi tarafından verilecek. 2017-2018 Futbol sezonunda Conifa 2018 Dünya futbol şampiyonası, Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.lig ve Kadınlar liglerimizde başarılı olan teknik direktörler ve antrenörlerimiz liglere göre şöyle belirlendi.

Conifa 2018 Dünya Futbol Şampiyonası:
2. KKTC Milli Takım
Teknik Direktör Mustafa Borataş
Yardımcı Teknik Direktör Hüseyin kınacı
Kaleci Antrenör Hüseyin Mertol

Bölgeler Terfi Müsabakaları (Btm) 2.Lig:
Play off A Grubu
Şampiyon Zümrütköy
Antrenör Fadıl Özaşık
Yardımcı Antrenör Ali Özbahar

Play off B Grubu
Şampiyon Türkmenköy
Antrenör Özkan Gaziler

KKTCELL Kadınlar Ligi:
Şampiyon Akdeniz Spor Birliği
Antrenör Ümit Aktül

2. Göçmenköy
Antrenör Önder Mutsuzlar
Yardımcı Antrenör Münür Çavuş

3. Mağusa Spor Akademisi
Antrenör Şerif Ogan


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı