FutbolSpor

Antrenörler Derneği görev bölümü yaptıÖNEMLİ KARARLAR ALINDI: Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği, önceki akşam yapılan toplantıda, görev bölümü yanında, önemli kararlar da aldı

 

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği’nde Eylül ayı sonunda yapılan genel kurulu sonrasında başkanlığa getirilen Süleyman Göktaş yönetiminde çalışacağı yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.

Önceki akşam Dernek lokalinde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında bazı önemli kararlar da alındı. Toplantıda;

  1. Altyapılara yönelik bölgesel eğitim seminerleri düzenlenmesi için Eğitim sorumlusu Salahi Uçkan başkanlığında bölgelerdeki sorumlular ile toplantılar yapılılarak Seminer tarihlerinin belirlenmesine,
  2. Antrenörler Derneği üyeleri 2018-2019 futbol sezonunda sahaya giriş ücretleri konusunda Kulüpler Birliği ile yapılan anlaşma gereği 200 TL ödeyerek yıllık kombine kartı çıkarılmasına,
  3. Önümüzdeki haftadan itibaren Cumhurbaşkanı, Başbakan, Spor Dairesi ve Futbol Federasyonu’na yönetim kurulu ile birlikte ziyaretler gerçekleştirilmesi kararları alındı.

8-11 kasım tarihler,inde düzenlenecek olan AEFCA (Avrupa Antrenörler Birliği) (Alliance Of European Futbool Coaching Association) seminerine katılacak antrenörleri belirleme ve görevlendirme ile ilgili karar ise gelecek hafta yapılacak yönetim kurulu toplantısına bırakıldı.

 

Görev dağılımı

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneğinde Süleyman Göktaş başkanlığında görev yapacak yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı şöyle oluştu.

Başkan Vekili Mustafa Borataş, Başkan Vekili Turgay Kara, Genel Sekreter Hişam Tarazi, Veznedar Ahmet Zaifoğlu, Muhasip Hüseyin Cantürk, Üye, Eğitim ve Futbol Federasyonu sorumlusu Salahi Uçkan, Hukuk İşlerinde ve Federasyon Sorumlusu İlhan Kuş, Üye ve İletişim Sorumlusu Mahmut Yaman, Üye, Sosyal İşler ve Lokal Sorumlusu Mustafa Özçığ, Lefkoşa Bölge sorumlusu Göksel Öcal, Basın İşleri ve Gazi Mağusa bölge sorumlusu Ahmet Ogan, Girne Bölge sorumlusu Ahmet Dedekorkut, Mesarya Bölge sorumlusu Aşkın Meşeli, İskele ve Karpaz Bölge sorumlusu Mehmet Karşılı, Üye Osman Yıldızev, Yedek Üyeler Emre Perçinci, Çağan Çerkez görev yapacak.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı