Altunçay, Burçin Yontucu’yla coştu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Magazin

Altunçay, Burçin Yontucu’yla coştu

Lefkoşa’da hizmet veren Altunçay Bahçe Restoran, geçtiğimiz Cuma akşamı ülkemizin başarılı ses sanatçılarından Burçin Yontucu’yu sahnesinde ağırladı.

Her türden seslendirdiği şarkılarla muhteşem bir akşam yaşatan Yontucu’ya kemanda Müslüm Alademir ve klavyede Ayhan Topçu eşlik etti.


Sanatçı ve ekibi “Hatıran Yeter”, “Dillirga”, “Sevme” ve “Sarhoş” gibi dillere pelesenk olan şarkılarla konuklara keyifli bir akşam yaşattı.

Müzik eşliğinde gece boyunca lezzetli mezelerin ve yemeklerin tadını çıkaran konuklar diğer yandan da bol bol muhabbet edip haftanın stresini üzerlerinden attı.

Sürpriz doğum gününe ev sahipliği yaptı

Kutlamalarının en çok tercih edilen mekanlarından Altunçay, bu kez Arsi Motors Direktörlerinden Turgut Sonap’ın doğum gününe ev sahipliği yaptı. Eşi Damla Sonap’ın organize ettiği sürpriz doğum gününde yakın dostları da Sonap Ailesi’ni yalnız bırakmadı.

Doğum gününe katılanlar arasında Özçakır Investment Direktörü Erdem Özçakır ve nişanlısı Ayten Kaptanoğlu, Oly Investment Direktörü Olcayto Öktem ve nişanlısı, Derya-Korhan Demiray çifti de yer aldı.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar