Altın iğne Uygulaması Kimler için Uygun Bir Cilt Bakımıdır? - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Sağlık

Altın iğne Uygulaması Kimler için Uygun Bir Cilt Bakımıdır?

Altın iğne uygulaması

Her cilt tipi için uygun olan Altın iğne cilt bakımının herkese uygun bir uygulama olması bu uygulamayı oldukça cazip hale getirmektedir. Ciltte yaşanan rahatsızlıklar hemen her yaşta görülebileceği için bunların tamamından da bu işlem sayesinde kurtulabilirsiniz. Altın iğne fiyatları da uygun olduğu için, her geçen gün daha fazla tercih edilmeye başlanmış durumda.

Altın iğne hem tedavi amaçlı hem de kozmetik amaçlı olarak da yapılmaktadır. Tabii ki ilk olarak cildinizin derinlemesine gençleşmesini yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise bunu rutin bir hale dönüştürebilir ve cilt bakımını istediğiniz gibi her zaman yaptırabilirsiniz.


Altın iğne uygulaması

Leke, akne veya sivilceye karşın etkin bir uygulama olsa da, aslında tam olarak cildin gerginleşmesi, kırışıklıkların ortadan kalkması ve sarkmalardan kurtulmanız bu uygulama ile mümkün olacaktır.

Altın iğne ilk olarak 4-6 seansta uygulanmakta ve cilt böylelikle yenilenmeye başlamaktadır. Deri altına işlem yapıldığı için kolajen yeniden aktif hale gelir. Burada işlem iğne ile yapıldığı için hem derinin üst kısmı, hemde deri altı hücreler direk olarak canlanmaya başlar.

Altın iğne uygulaması

Altın iğne Seansından Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın iğne uygulaması herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen bir işlem olduğu için seans sonrasında özel bir bakıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak yine de herhangi bir hassasiyetin oluşmaması için seansın olduğu gün yüze sıcak su değdirilmemesi tavsiye edilmektedir.

Şunu da belirtelim ki, bu uygulama sonrasında ciltte kızarıklıklar olabilir. Bu kızarıklıklar geçici olup, birkaç saat içerisinde ortadan kalkacaktır. Ayrıca uygulama esnasında iğne ile işlem yapıldığı için hafif bir acı olabilir. Yalnız bunu engellemek adına işlem öncesinde cilde uyuşturmak için jel uygulaması yapılmaktadır.

Altın iğne hassas ciltlere dahi uygulanmakta ve ciddi iyileşmeler görünmektedir.  Bu işlem yaşlanmış ciltlerin gençleşmesi için en iyi uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Dünya genelinde kabul görmüş olmasından dolayı, ünlülerin de ilk tercihi olmakta ve güzellik uzmanları tarafından da uygulanmaktadır.

Altın iğne uygulaması

Cildinizi Yaşlanmalara Karşı Koruyun

Günümüze, gelişen ve yenilenen teknoloji sayesinde, artık genç kalmak, cildi yenilemek de mümkün.     Yalnızca birkaç saat süren operasyonlar sonrasında, bulunduğunuz yaştan çok daha genç görünebiliyorsunuz. Yüzdeki kırışıklıklar, çökmeler, genişleyen gözenekler, cilt kurulukları, sarkmalar, çatlaklar tamamen ortadan kalkıyor ve cildiniz için harika bir cilt bakımı yapmış oluyorsunuz.

Estetik cerrahi yerine tercih edilecek olan bu uygulama ile daha uygun şartlarda hiçbir sorun yaşamadan cildinizde birçok işlem yapmış olacak ve gençleşeceksiniz. İstanbul’da altın iğne fiyatları da uygun olmasından dolayı, keyifle ve hiçbir sorun yaşamadan bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Yüzünüzü gerginleştiren ve mimik kaybı gibi sorunları da ortadan kaldıran bu uygulama, güzel ve genç görünmek isteyen kadınların ilk tercihi olmaktadır.

Altın iğne uygulaması

Altın İle Yüzünüzü Gerginleştirin

Gelişen teknolojinin ve estetik cerrahinin mucizelerinden biri olarak karşımıza çıkan Altın iğne uygulaması ile yüzünüz de gerginleşecek. Yüz germesi için farklı estetik operasyonlar olduğu gibi, medikal cerrahi yöntemler de bulunuyor. İşte bu uygulama bunu en iyi şekilde sağlıyor ve en güzel şekilde cildinizin henüz ilk seansta gerginleşmesini sağlıyor. Göz altında oluşan çukurlar, yanaktan aşağı sarkan dokular nedeniyle bozulan çene çizgisi ve boyundaki yağlanmalar gibi sorunlarda yine bu uygulama ile ortadan kalkıyor.

Çok iyi bir uygulama olarak karşımıza çıkan ve sadece 4-6 seansta esaslı bir şekilde yüzünüzün gençleşmesini sağlamış olacaksınız. Ayrıca kalıcı ve uzun süreli bir etkiye de sahip olması nedeniyle en kolay şekilde ilk yapılmasının ardından, cildinizin kendine gelmesi ile birlikte, rutin bir hale getirebilir genç bir cilde de her zaman sahip olabilirsiniz.

Bu uygulama sonrasında tek sorun olarak karşımıza birkaç saatlik kırışıklık ve ayrıca uygulama sırasında ki iğne acısı geliyor. Bu acı çok sorun olmadığı için, kolaylıkla cildinize istediğiniz uygulamayı yaptırabilir ve bir çok sorundan da kurtulabilirsiniz.

Altın iğne uygulaması

Altın İğne İle Mucizeleri Yaşayın

Son dönemlerde en çok tercih edilen estetik uygulamalarından biri de Altın iğne, deri üstüne ve deri altına iğne yardımı ile uygulanmakta olup, kolaylıkla hücrelerin canlanmasını sağlar. Parlak, ışıl ışıl ve porselen gibi sağlıklı bir cilt görüntüsü elde etmek istiyorsanız, hücrelerin doğru bir şekilde nemlenmesi gerektiğini de bilmelisiniz.

Bu işlem yaşlanma karşıtı yapılmasından dolayı, cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de tercih edilmektedir. Sağlıklı, parlak ve genç görünümlü bir cilde sahip olmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir. Altın iğne sonucunda cilt yenilenir, canlanır ve sıkılaşır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Altın iğne seans süresi zarfınca farklı işlemleri cildinize uygular. İğne işlemi sayesinde deri altına temas ettiği için, kolajen üretimini de arttırır. Böylelikle cilt sağlığını en iyi şekilde elde ederek, artık daha genç görünmeye başlarsınız.

Cilt bakımı, dış görünüm açısından en çok önem verilen konulardan birisidir. İşte bu uygulama neticesinde en iyi cilt yenileme sürecine de girmiş olacaksınız.Altın iğne teknolojisi, günümüzde dünya genelinde en çok tercih edilen cilt bakım ve gençleştirme uygulamasıdır. Altın iğne fiyatları da uygun olması nedeniyle, cilde hasar vermeden, sarkmaları engelleyecek, kırışıklıklardan ve sarkmalardan da kurtulmuş olacaksınız.

Altın iğne uygulaması

Cildinizi Gençleştirmek İçin Altın İğne Yaptırın

Cilt bakımı konusunda sürekli olarak yenilenen ve değişen pek çok yöntem ortaya çıkmıştır. Eskilerdeki hemen her ürün ya da yöntem yerini, daha kalıcı ve daha sağlıklı pek çok türe bırakmıştır. Bu yöntemlerden son dönemlerde en sık kullanılanı ve en etkili olanı ise Altın iğne olarak bilinen oldukça yararlı olan bir cilt bakımı türevidir.

Altın iğne genel olarak ciltteki yaşlanmayı ortadan kaldıran bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama sayesinde ciltte oluşan tüm çatlaklardan ve kırışıklıklardan da kurtulmuş olacaksınız. Tabii ki cildin gergin olmasını da sağlıyor olmasından dolayı, rahat bir şekilde porselen gibi bir cilde sahip olmuş olacaksınız.

Cildin görünen en üst katmanı ve görünmeyen alt katmanına uygulanan mikro iğneler, hücrelerin çalışmasını sağlayarak, kolajen üretmesini de arttıracak ve her açıdan daha canlı, temiz, nemli ve lekesiz bir cilde sahip olacaksınız. Hücrelerin canlanması ve ölü hücre temizliği gibi pek çok konuda da oldukça büyük artılar sağlayan yöntem, özellikle cildi ciddi anlamda gerginleştiriyor.

Altın iğne uygulaması

Gergin Bir Cilt İçin Altın İğne

Yaşımız ilerledikçe cildimiz kurumaya, kırışmaya ve lekelenmeye başlayabilir. Bunun yanında ciddi anlamda yaşlanma belirtisi olan kırışıklıklar, çatlaklar, sarkmalarda oluşur. Tabii ki bunların tamamı ile mücadele etmek için farklı yöntemler tercih edilebilir. Ancak tek bir yöntem ile tüm bunlardan kurtulmakta sizin elinizde olduğu için, sizde Altın iğne ile tanışarak harika bir cilt bakımı yapabilirsiniz.

Yaşlanmanın cildimizde oluşturduğu olumsuz etkileri gidermek bizim elimizdedir. Teknolojinin gelişmesi ile cilt bakımında uygulanan bütün temel yöntemleri bir arada uygulama imkanı bu metotta mümkündür. İnsanların karşılaştıkları cilt sorunlarına çok daha etkili çözümler sunabilmektedir. Altın iğne üstün teknolojisi ile güzellik merkezlerinin en çok kullandığı ve müşterilerin en çok talep ettiği güzelleşme metotlarından birisidir.

Altın iğne uygulaması

2021 Altın İğne Fiyatları

Altın iğne fiyatları genel olarak kişinin cilt problemine göre değişim göstermektedir. Bunun dışında hangi merkezde Altın iğne uygulaması yaptırdığınıza göre de ücretler değişebilmektedir. Sağlık Bakanlı ve Rekabet Kurulunun aldığı karara bağlı olarak güzellik merkezlerinin web sitesi aracılığıyla fiyat paylaşımı yapması yasak.

Bu nedenle ilk olarak güzellik uzmanları ile görüşmeniz gerekiyor. Bu görüşmenin ardından cildiniz için yapılacak olan analizler ile birlikte nasıl bir program ile cilt bakımı yapılacağını da öğrenmiş olacaksınız.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar