Alışveriş Canavarı Mama Bağışı ile Takdir Topladı! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 13, 2024
SürmanşetYaşam

Alışveriş Canavarı Mama Bağışı ile Takdir Topladı!

Alışveriş Canavarı

 

Sahipsiz kalan köpek ve kedilerin yaşadığı Lefkoşa Türk Belediyesi Hayvan Barınağı’na ve Altın Patiler Derneğine Alışveriş Canavarı şirketi 105 kilo mama bağışı gerçekleştirdi.


Ülkemizin en kapsamlı e – ticaret sitesi ve mağazalarından biri olan Alışveriş Canavarı düzenlemiş olduğu kampanya ile barınak hayvanlarına mama bağışında bulundu.

Alışveriş Canavarı Kıbrıs Türk Halkı’nın ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilme misyonu ile hizmet vermekte olup geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden yüzlerce ürün çeşidi ile alışveriş yaptıkça kazandıran avantajlar sunmanın yanısıra sosyal sorumluluğa önem vererek gerçekleştirdiği katkılar ile kısa sürede halkın takdirini kazanmakta.

 

BEĞENİLER HAYVANLARA MAMA OLDU

 

Alışveriş Canavarı’nın düzenlediği kampanya ile sayfayı beğenen kişiler adına Lefkoşa Türk Belediyesi Hayvan Barınağına ve Altın Patiler Derneği’ne mama bağışı sağlanarak sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçları karşılandı. İlgili Barınak ve Dernek Alışveriş Canavarı yetkililerine sağlamış oldukları mama bağışından dolayı teşekkürlerini sunarak; diğer kurum ve kuruluşlara da örnek teşkil ettikleri için duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Şirketten verilen bilgiye göre, “Can dostlarımız hepimizin” diye başlatılan mama bağışı kampanyasıyla hayvan sevgisine ve kimsesiz hayvanlara sahip çıkarak, satın alarak değil barınaktaki can dostlarımızı sahiplenerek, gönüllü olarak ilgili dernek ve barınağa ziyaretler gerçekleştirerek onlara en büyük yardımı sağlamış olabiliriz diyerek sosyal sorumluluk içerikli mesajda bulunuldu. Son olarak; özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile herkesin evlerinin ya da işyerlerinin önüne bir kap su ve 1 kap mama koyarak can dostlarımızın temel ihtiyaçlarının karşılanarak daha yaşanabilir bir çevre için el ele verilmesi çağrısında bulunuldu.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar