Magazin

Aleyna Tilki Lefkoşa’da konser verecek
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Bahar Şenliklerini çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Bu kapsamda pop müziğinin gözde ismi Aleyna Tilki, 2 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00’de Yiğitler Burcu Parkı’nda konser verecek.
Şehir üniversitesi KAÜ, Bahar Şenlikleri’ni Lefkoşa Arabahmet bölgesinde gerçekleştirerek bir ilke imza atacak ve coşkuyla kutlayacak. Yiğitler Burcu Parkı’nda 2 Mayıs’ta saat 17:00’da kapı açılışı ve Dj performansı ile başlayacak festivalde, 21:00’da Türk pop müziğinin genç ismi Aleyna Tilki, sahne alacak. En beğenilen şarkılarını bu kez KAÜ öğrencileri için seslendirecek olan şarkıcı, gerçekleştirilecek konserde hayranlarına müzik dolu bir akşam yaşatacak.Vehbi; ‘‘Konsere herkesi bekliyoruz’’

Konu ile ilgili KAÜ Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Doç. Dr. Asım Vehbi yaptığı açıklamada; ‘‘Bu yıl Bahar Şenliklerimiz 27 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında coşkuyla, heyecanla kutlanacak. Özellikle 2 Mayıs’taki Aleyna Tilki konserimiz büyük ses getirecek. KAÜ ve GAÜ öğrencilerimiz kimlik kartlarını ibraz ederek etkinlik alanına ücretsiz giriş yapabilecek, diğer katılımcılar ise Kıbrıs Çocuk Vakfı’na 20 TL’lik bir bağış yaparak kontrollü giriş yapabilecektir. Konser biletlerinden elde edilen gelir, Kıbrıs Çocuk Vakfı aracılığıyla çocukların yararına kullanılacaktır. Herkesi konsere bekliyoruz.’’ dedi.

Başa dön tuşu