ALBANK personeli kan bağışında bulundu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 24, 2024
KıbrısSürmanşet

ALBANK personeli kan bağışında bulundu

ALBANK personeli kan bağışında bulundu.

ALBANK Personeli, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenli olarak 4 ayda bir kan bağışında bulunmaya devam ediyor.

 


2018 yılından beri düzenli şekilde kan bağışında bulunan ALBANK personeli, bu yılda Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı’nın Gezici Otobüsü ile gerçekleştirilen kan bağış kampanyasına destek verdi. Kan bağışına ALBANK Personeli yanında müşterileri de katıldı.

 

“HER ZAMAN DUYARLI VE HASSAS OLMALIYIZ’

 

ALBANK Genel Müdürü Dr.Ahmet M.Karavelioğlu. yaptığı açıklamada; ‘kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır’ diyerek geleneksel hala dönüşen kan bağış kampanyasında Kan bankasına yapılan kan bağışlarının çok değerli olduğunu söyledi. Karavelioğlu, her sağlıklı bireyin kan bağışına destek olması gerektiğini de vurguladı.

 

Dr.Ahmet M. Karavelioğlu; “kan bağışında bulunmak toplumsal bir sorumluluktur ve sadece yapılan çağrılarda değil, her zaman aynı hassasiyeti gösterip düzenli kan bağışında bulunmamız gerekmektedir” şeklinde konuştu.

 

Dr.Karavelioğlu, Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında başlatılan kan bağışı kampanyasının dokuzuncu kez yapıldığını ve her yıl düzenli olarak 4 ayda bir yapılmaya devam edileceğini sözlerine ekledi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar