FutbolSpor

Akyulaf: Hedef üç puan

YENİ BAŞLANGIÇ: Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Erdinç Akyulaf, yarın evlerinde konuk edecekleri Yalova maçı ile ilgili Havadis’e konuştu. Antrenman öncesinde yeni atanan Futboldan Sorumlu Genel Koordinatör Kadir Çelik’i takıma tanıtan teknik direktör Erdinç Akyulaf, “yeni bir başlangıçta hedef üç puan” dedi

Coşkun KUTAY

Süper Lig’in Girne bölgesi takımlarından Merit Alsancak Yeşilova, Süper Lig’in 5. haftasında evlerinde konuk edecekleri Yalova karşılaşmayla ilgili hazırlıklarını, Futboldan Sorumlu Genel Koordinatör Kadir Çelik nezaretinde, teknik direktör Erdinç Akyulaf’ın Mustafa Hidayet Çağlar Stadı’nda dün yaptırdığı antrenmanla sürdürdü. Antrenman öncesinde Kadir Çelik’i takım oyuncularına tanıtan Erdinç Akyulaf, çalışma sonrasında da Havadis’e konuştu.

 “Yalova, zorlu bir ekip”

Süper Lig’in 4.haftasında, GAÜ Çetinkaya gibi zirve mücadelesi veren ciddi bir takımı 5-1 yenen rakiplerinin, zorlu bir ekip olduğuna dikkat çeken Erdinç Akyulaf, “GAÜ Çetinkaya-Yalova karşılaşmasını izledim. Yalova ile ilgili gerekli görülen bilgileri edindim. Bütün bunları, pazartesi gününden itibaren yaptığımız antrenmanlarda uygulamalı olarak futbolcuların dikkatlerine getirdim. Ve bu çerçevede hazırlıklarımızı sürdürmeye de devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 “Futbolcular arzulu ve istekli çalışıyor”

“Futbolcularımız çok arzulu ve istekli bir şekilde çalışmalarını sürdürdürüyor” diyerek sözlerine devam eden Erdinç Akyulaf, yeni bir başlangıçta hedef üç puan” dedi.

Daha Fazla Gösterİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı