FutbolSpor

Akova hazırlık maçlarına geçiyor


1.Lig ekiplerinden Akova’da yeni sezona yönelik hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ediyor. Hazırlık döneminin ilk etabını tamamlayan Akova, bugünden itibaren hazırlık maçlarına başlıyor.

Teknik direktör Ahmet Ogan nezaretinde haftada 6 antrenman ile yoğun bir şekilde çalışan Akova ilk hazırlık maçını bugün 1.Lig ekiplerinden Esentepe ile Erdal Barut stadında oynayacak.

Akova, ikinci hazırlık maçında 15 Ağustos Salı günü Süper Lig ekiplerinden Türk Ocağı ile Pia Bella stadında karşı karşıya gelecek. Yeni sezon öncesinde 11 hazırlık maçı oynamayı planlayan Akova son hazırlık maçında Süper Lig ekiplerinden Cihangir ile 15 Eylül Cuma günü karşılaşacak.Resmi açılış

20 Temmuz’da yeni sezon çalışmalarına başlayan ve haftanın altı günü yoğun bir şekilde antrenman yapan yeşil kırmızılı ekip, 25 Ağustos Cuma günü resmi sezon açılışı gerçekleştirecek.

Resmi sezon açılışı öncesinde transferlerin tamamlanması ile birlikte A2 takımı da açılışta yer alacak.

Girne’de kamp

Akova, 26-30 Ağustos tarihleri arasında Girne’de kamp yaparak çalışmalarına devam edecek.

Beş günlük kamp süresinde yedi antrenman yapacak olan Akova Girne Halk Evi ve Gençler Birliği ile iki de hazırlık karşılaşması oynayacak.Başa dön tuşu