Spor

Advocaat’tan flaş Volkan Demirel kararıVolkan Demirel, Hasan Ali, Neustadter ve Van der Wiel’in performansından memnun olmayan Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, alternatif isimler üzerinde duruyor.

Bursaspor maçı sonrası “Sorunları bulup çözeceğiz” diyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, neşteri eline aldı. Volkan Demirel, Roman Neustadter, Van der Wiel ve Hasan Ali’nin performanslarından memnun olmayan Hollandalı teknik adam, bu dört oyuncunun yerine arayışa girdi. Futbolcularıyla da bir toplantı gerçekleştiren Advocaat, “Bazı oyuncular isimlerine güvenerek oynamıyorlar. Ama benim için takım olmak önemlidir. Çalışan formayı giyecek, hak etmeyen formayı giyemeyecek” sözleriyle gözdağı verdi.
KAPTAN DÜŞÜŞTE

Spor Toto Süper Lig’deki bir kaleci istatistiği, Volkan Demirel’e gözdağı veren Dick Advocaat’ın çok da haksız olmadığını gösterdi. Kaptan, kalesine gelen 11 isabetli şutta 5 gol yedi ve neredeyse iki şuttan birinde golü engelleyemedi. Muslera, bu alanda yüzde 87.5 kurtarış yüzdesiyle ezeli rakiplerinin kalecilerini geride bıraktı.Başa dön tuşu