OyunTeknoloji

6 yıldır geliştirilen oyun fena geliyor!

Altı senedir geliştirilen oyun Life Is Feudal: MMO’nun önümüzdeki yıl içinde piyasada olması bekleniyor.

Uzun süren erken erişim aşamasının ardından korkunç yazılım açıklası ve karmakarışık arabirimi sebebiyle saç baş yolduran Life Is Feudal: Your Own’a “MMO kardeş” geliyor. 64 kişiye kadar multiplayer desteği veren ilk oyunun aksine Life Is Feudal: MMO dünyasında kullanıcı sayısı sınırı olmayacak.

Dün kapalı beta aşamasına geçen ve şu anda Life Is Feudal: MMO olarak adlandırılan oyunun kayıtları ise devam ediyor. Şunu da belirtelim, kapalı beta aşamasına katılan oyuncular arasından 1000 şanslı isim ise ana oyuna da ücretsiz erişim hakkı kazanacak.

Life Is Feudal: MMO beta sürecine girdi

Diğer taraftan oyunun Bronze, Silver ve Gold erişim paketleri de aynı adres üzerinden satışa çıkmış durumda. Oyun için türlü bonuslar ile gelen bu paketlerin fiyatı ise 80-300 TL arasında değişiyor. Oyunun kısıtlı versiyonu Life Is Feudal: Your Own ise şu anda 59 TL fiyat etiketi ile satılmakta.

Yapımcı Bitbox, altı senelik bir geliştirme sürecinin ardından tam sürüme çok yaklaşan Life is Feudal: MMO konusunda hayli iddialı.

Oyunun “Your Own” versiyonunun çıkış yaptığı günden bu yana hatalarını nasıl birer birer düzelttiğine tanık olan oyun basını yeni oyundan hayli umutlu. Özellikle de hayli “detaylı” bir MMORPG isteyenler aradıklarını bulacaklar.

LEVEL

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı