Magazin

50lik vücuduyla nefes kesti!‘Bayan Vücut’ lakabıyla her daim adından söz ettirmeyi başaran dünyaca ünlü seksi model Elle MacPherson yarım asrı geride bırakmasına rağmen halen diri vücudu ve nefes kesenfiziğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Seksi top model geçtiğimiz Mart ayında 50 yaşında bastı ve çok samimi ve çok sıcak itiraflarda bulundu.Seksi model Elle MacPherson’un şok itirafları gündeme bomba gibi düştü.
Geçtiğimiz Mart ayında 50 yaşında basan seksi top model Elle MacPherson 40 yıllara alkole veda ettiğini ve iki çocuk annesi olan Elle MacPherson gündeme bomba gibi düşecek şok itiraflarda bulundu. Elle MacPherson "40'larımda sağlık üzerine yoğunlaştım. Alkolü bıraktım. Hatta öyle ki aspirin bile içmiyorum. Böylece bütün metabolizmamı temizlemeye çalıştım" dedi."Her yaşta güzellik ne kadar sıkıcı bir klişe" dedi.Elle Mac Pherson "Ancak güzellik sadece gençliğe ait bir durum değil. 50 yaşıma yaklaşırken hiçbir baskı hissetmedim. Çünkü uzun zamandır hayatımın bu dönemine hazırlanıyordum. 50 yaşına girdiğimde ise kendimi yeniden doğmuş gibi hissettim" şeklinde konuştu.Ocean Drive dergisine konuşan Elle MacPherson birbirinden çarpıcı pozlar da verdi.

‘Bayan Vücut’ lakabıyla her daim adından söz ettirmeyi başaran dünyaca ünlü seksi model Elle MacPherson yarım asrı geride bırakmasına rağmen halen diri vücudu ve nefes kesenfiziğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Seksi top model geçtiğimiz Mart ayında 50 yaşına basmıştı. SİİRTAJANS.COM

Başa dön tuşu