MagazinOtomobil

5. Güz Rallisi’ne yoğun ilgi

1 Ekim pazar akşamı Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin organize Malpas Hotel Sponsorluğundaki ” Klasik Ootomobil 5.Güz Rallisi ” tamamlandı.

Lefkoşa Taşkınköy Reşat Kuyumculuk Önünde 16:00’da start alan yarış çok yoğun bir katılımla yapıldı.49 klasik otomobilin start aldığı ve 45 otomobilin finiş gördüğü Güz rallisi çok renkli görüntülere sahne oldu. Sırasıyla Dikmen – Doğanköy – Çatalköy mevkilerindeki özel etapları geçen birbirinden renkli klasik otomobil yarışın finişi olan Çatalköydeki Malpas Otel’de son buldu.

 

Yenilenen restoran bölümünde verilen akşam yemeğinin ardından dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Genel klasmanda ve alt kategorilerde hayli çekişmeli geçen yarışı İsmet -Ayşe Tufan Çifti 1960 model VW Beetle otomobilleriyle kazandı. Birçok yeni klasik severin katıldığı yarışta ödülleri Dernek Başkanı İnanç Babaliki, Dernek Asbaşkanı ve Yarış Direktörü Burçin Aliusta ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri takdim etti. Derneğin dördüncü ve sondan bir evvel olma özelliğindeki yarış son buldu.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı