Kıbrıs

33 yaşındaki kadın KAYIP!


KAYIP ŞAHIS

Lefkoşa’da, bir evde temizlikçi olarak çalışan ve orada ikamet eden Vietnam uyruklu Pham Thi Nhai isimli 33 yaşındaki kadının Pazar günü evden ayrıldığı ve geri dönmediği bildirildi.

Polisin olaylarla ilgili soruşturması sürüyor.

 

Diğer polisiye haberler

HAMİTKÖY’DE ECZA DEPOSUNDAN HIRSIZLIK YAPILDI

“Univet Trading Ltd” isimli ecza deposuna pencere camı kırılarak girildi ve 1000 Dolar, 600 Euro, 5 bin TL nakit para ve toplam 80 bin TL meblağlı muhtelif çek yaprakları çalındı.

Polis Basın Subaylığı açıklamasına göre, Hamitköy’de bulunan depodan yapılan hırsızlık dün gerçekleşti.

DÜKKAN AÇMA, HIRSIZLIK VE KASTİ HASAR (GELİŞME)

Gazimağusa'da faaliyet gösteren “Laguna Market” isimli iş yerini açarak içerisinden toplam 500 TL bozuk para, muhtelif markalarda 512 paket sigara ile 6 şişe alkollü içki çalınması olayıyla ilgili aranan İ.D.(E-19) tespit edilerek tutuklandı.

 

ŞİDDET TEHDİDİ

Gazimağusa’da Ahmet Tepeci dün (E-37), bir iş yeri içerisinde Olsan Oran'a önceden karşılıksız çıkan çekini ödemediği gerekçesiyle şiddet tehdidinde bulundu. Tepeci, polis tarafından aranıyor.

KASTİ HASAR, TECAVÜZKAR ALET TAŞIMAK

Gazimağusa’da, işletmeciğini Kazım Aydıneri'nin yaptığı “Emar Market” isimli iş yerine dün tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu beysbol sopasıyla giden F.İ.(E-34), alacaklarını ödemediği gerekçesiyle Aydıneri’ye saldırıp, iş yerindeki 15 ojeyi ve ofis odasının alüminyum giriş kapısını beysbol sopası ile vurarak hasara uğrattı. Polis F.İ.’yi arıyor.

EV YANGINI

Yeniboğaziçi’nde Haldun Dolu ’ya ait evin üst katındaki yatak odasında muhtemelen şarja takılı çalışır bir vaziyette yatak üzerinde bırakılan dizüstü bilgisayarın ısınarak kısa devre yapması sonucu yangın çıktı.

Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Oda içerisindeki eşyalar tamamen yanarken,  üst kattaki diğer oda duvarları ve içerisindeki eşyalar ısı ve isten dolayı islenerek zarar gördü.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı