3 kıza 10 yıl boyunca tecavüz ettiler - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Dünya

3 kıza 10 yıl boyunca tecavüz ettiler

3 kıza 10 yıl boyunca tecavüz ettiler

Dehşet, kadınlardan birinin bodrumdan kaçıp yukarı kata çıkarak yardım için bağırmasıyla ortaya çıktı. Çığlıkları duyan bir komşu kapıyı kırıp kadınları kurtardı. Rehinelere yıllarca tecavüz edip tavana zincirleyen üç erkek kardeş yakalandı.

ABD'de 10 yıl önce kaybolan 3 kadın sağ salim kurtarıldı. Kadınları esir alan 3 erkek kardeşin idamla yargılanması isteniyor.
ABD'nin Ohio eyaletinde, 10 yıl önce Amanda Berry (16), Gina DeJesus (14) ve Michelle Knight (20) farklı tarihlerde ortadan kayboldu. Polis yıllarca 3 genç kadını bulmak için çabaladı. Ancak hiçbir ipucu dahi bulunamadı.


Aileleri televizyonlara çıkarak evlatlarını aradı. Amanda'nın annesi, kızının elinden alınmasına dayanamayarak 2006 yılında hayata veda etti. Polisin umudu kestiği ve öldürüldüğünü düşündüğü 3 kadın kaçırıldıkları yerin 4 kilometre uzağındaki aynı evde bulundu.

Kilitlemeyi unuttu

10 yıldan beri Eriel Castro ve iki erkek kardeşi tarafından zorla tutulan kadınlar, dün bir anlık dalgınlıktan faydalanarak özgürlüklerine kavuştu. Ariel alışverişe çıkarken odalardan birini kilitlemeyi unuttu.

Üst kata çıkmayı başaran Amanda evin dış kapısını tekmeleyip yardım istedi. Çığlıkları duyan bir komşu kapıyı kırarak şimdi 27 yaşında olan kadını kurtardı. Evden 6 yaşında bir kız çocuğuyla çıkan Amanda polisi arayarak, yardım istedi. Olay yerine gelen polis evde bir odada kilitli olan iki kadını kurtarırken, bir okulda otobüs şoförü olarak çalışan 52 yaşındaki Ariel Castro ile 50 yaşındaki Pedro ve 54 yaşındaki O'Neill Castro yakalandı.

Ariel kardeşler'in, şimdi adam kaçırma, zorla alıkoyma, pedofil, tecavüz ve işkence suçlarından idamla yargılanması isteniyor.
Yardım çığlıklarını duyarak üç kadını 10 yıl sonra özgürlüğüne kavuşturan Charles Ramsey'i Amerikan basını kahraman ilan etti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar