21. yıl dönümü kutlaması

4 Ekim 2013 Cuma | 12:06
Kıbrıs Town Houses

Demokrat Parti Genel Başkanı, Başbakan Yardımcı ve Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş, Demokrat Parti Eski Başkanı Salih Coşar,  Bayındırlık Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif, Milli Eğitim Bakanı Mustafa Arabacıoğlu, Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hamit Bakırcı, Demokrat Parti Onursal Başkanı Hakkı Atun, Demokrat Parti Belediye ve İlçe Başkanları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

Demokrat Parti Eski Başkanı Salih Coşar, Demokrat Parti Onursal Başkanı Hakkı Atun ve Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş gecede konuşma yaptılar. Serdar Denktaş konuşmasında “21. yaşımız hepimize kutlu olsun. Bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.
Gecenin sürpriz sanatçısı olarak sahneye Ege çıktı.  Ege konserinde “Dünyanın en güzel yıldızları Kıbrıs’tan görünüyor” diyerek Serdar Denktaş’ı sahneye çıkardı. İkili birlikte “Yıldızların Altında” parçasını seslendirdi.
Ege, “Benim için çok özel biriydi” dediği Rauf Denktaş’ı da unutmadı ve Rauf Denktaş için Barış Manço’dan “Dağlar Dağlar” parçasını seslendirdi.
Demokrat Partililer’in arasında konserine devam eden Ege, partililere 21. yaş coşkusunu Merit Park’ta doyasıya yaşattı.

BİRLİKTE KESTİLER: Demokrat Parti’nin 21. yaşı için hazırlanan pastayı Demokrat Parti Eski Başkanı Salih Coşar, Onursal Başkan Hakkı Atun, Genel Başkan Serdar Denktaş ve milletvekilleri birlikte kestiler