Krasic’te Formül Bulundu!

0
Krasic'te Formül Bulundu!

F.Bahçe, almak için uzun süre çabaladığı hatta gelmediği yılın ardından bir sonraki sezon tekrar kapısını çaldığı Milos Krasic’i bu sefer de yollamak için formül arıyor.

7 milyon Euro bonservisle alınan ve yıllık 2.3 milyon Euro ödenen Sırp oyuncu için kulübe gelen resmi teklif yok denecek kadar. Prensipte ilgilenen takımları ise kaçırmak istemeyen yönetim kiralama yöntemine gitmeyi düşünüyor.

Ancak Krasic yıllık ücretinin yüksekliğinden başka bir kulübe sıcak bakmıyor. Yönetim bonservisini de yüksek tuttuğu için oyuncuyu bu sezon başka takıma göndermenin yolu kiralamadan geçiyor.

Bu sezon takımda fazla şans bulması mümkün görünmeyen oyuncunun kontenjan nedeniyle tribüne çıkması durumunda değerinin daha da düşeceğini düşünen F.Bahçe yönetimi yıllık 2.3 milyon Euro’luk ücretinin 1 milyon Euro’sunu da karşılayacak.

F.Bahçe gideceği takımda patlaması beklenen yıldız oyuncuyu daha sonra yüksek bonservisle göndermeyi hedeflerken alacağı parada kayıp olmaması nedeniyle Krasic’in de bu formüle sıcak baktığı öğrenildi.

Sevilla’nın talip olduğu Krasic’in tercihini ne yönde kullanacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here