Köşe YazarlarıSpor

Veda değil, değişim


Sevgili okurlarım, dile kolay, on bir yıldır bu sayfalardan sayısız yorumla seslendim sizlere. Tarihler 14 Şubat 2009’u gösterdiğinde Havadis ailesi olarak büyük bir heyecanla çıktığımız bu yolda bugüne kadar Spor ve Magazin Müdürü olarak ekibimle el ele tüm haberleri ve yorumları sıcağı sıcağına ulaştırdık evlerinize. Ve işte dolu dolu geçen on bir yıl… Ve işte kalemimden sayfalara dökülen son satırlar…

Evet… Uzun soluklu Havadis yolculuğu bugün benim için sona eriyor. Havadis’in Genel Yayın Yönetmeni Başaran Düzgün’le yaptığımız görüşmeler sonrasında yollarımızı ayırma kararı aldık. Basılı yayının yalnız ülkemizde değil tüm dünyada internet haberciliğine ve sosyal medyaya yenik düştüğü bu günlerde; bir çok zorluğu birlikte aştık. Ne var ki arzu etmesek de, şartlar bizi ayrılma noktasına getirdi. Yollarımızı ayırsak da Havadis’in her zaman öncü gazetelerden biri olarak ayakta kalacağına inancım tamdır.

Ancak bu son, yeni bir başlangıç aslında… Yeni bir yolculuk, yeni bir serüven. Yıllardır içimde sönmeyen gazetecilik aşkıyla yepyeni bir platformda karşınızda olacağım.

Havadis’teki bu son günümde bir yandan da hazırlık aşamasında olduğum yepyeni projelerin heyecanını yaşıyorum. Güçlü bir motivasyon ve büyük bir heyecanla buradan ayrılırken gelip geçen on bir yılda yanımda olan çalışma arkadaşlarıma, benimle yol alan sponsorlara ve siz değerli okurlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

Basın dünyasından yepyeni gündemlerle çok yakında görüşmek üzere…            
Başa dön tuşu