Lefkoşa’da her telden eğlence - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
Magazin

Lefkoşa’da her telden eğlence

KUTLAMADA DJ GEÇİDİ YAŞANACAK: Lefkoşa’da canlı müzik ve DJ’li eğlenceyi bir arada sunan The Quota Bar, birinci yaş günü dolayısıyla bu gece gerçekleştireceği partide Soydan Korkmaz, Serdar Eren, Yusuf Coşkuner ve Enny B ile tempoyu hayli yüksek tutacak

Lefkoşa’nın sevilen mekanlarından The Quota Bar birinci yaşını doldurmaya hazırlanırken canlı müzik ve DJ performansları ile misafirlerini eğlendirmeye devam ediyor. Lefkoşa’da Cumhuriyet Meclisi yanında bulunan mekan, bar kültürünü kaliteli atmosferi ile birleştirirken çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri herkesin ilgisini çeken programları ile müdavimlerini mest ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda kaliteli müzisyenlerden oluşan “Acoustic Sessions” çok konuşulurken “Queen Night”, 80’s 90’s Party ve Yağmur Özerem’in muhteşem sesi ile ilgileri üzerine çeken Quota, bu gece ise özel bir parti ile birinci doğum gününü kutlamaya hazırlanıyor.


Geçtiğimiz yıl açılışından itibaren ülkemizin gece hayatında yer edinen The Quota, birinci yaş gününü her yaştan müzik severlerinin yakından tanıdığı DJ’lerle karşılıyor. Soydan Korkmaz, Serdar Eren, Yusuf Coşkuner ve Enny B’nin parti boyunca herkese hitap edeceği gecede özel sürprizler de yer alacak. Yoğun katılımın beklendiği gecede rezervasyon ile katılım yapılabilecek.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar