FutbolKöşe YazarlarıSpor

Kazanan olmadı


Ali YÖNEY

K-Pet Süper Lig 5.haftasında Hamitköy ile Düzkaya arasında oynanan maçta tam 6 gol izlendi. İki takım arasındaki müsabaka 3-3 son buldu ve kazanan olmadı.

Hamitköy oyuna golle başladı. Maçın ilk çeyrek zaman diliminde iki farklı skoru yakalayan taraftı. İyi başlayıp iyi giden oyun kalelerinde gördükleri gol sonrası kötü oyuna dönüştü.

ilk devreyi tek farklı skorla galip tamamladılar. İkinci devreye de iyi başlamadılar. Hata yaptılar hataları golle sonuçlandı.

Bir anda moral ve motivasyonlarını kaybetmeleri sonucunda  2-0 galibiyette 3-2 mağlup duruma düştüler. Ancak John yine sahneye çıktı ve son dakikada attığı gol ile müsabakadan 1 puan alarak ayrıldılar.

Konuk ekip Düzkaya ise maça kötü başladı.

Kötü başlayan oyunda kenar yönetim oyuna müdahale etti. Batuhan’ı oyundan alarak Berke’yi oyuna aldı.

Teknik Direktörü Orçun Volkan saha içi organizasyonunda yeniden şekillenmeye gitti. Kötü başlayan oyunda yaptığı değişiklikle oyunda dengeyi sağladı.

Devre kapanmadan bir gol buldu Düzkaya. İkinci devreye iyi başlayan kırmızı-beyazlılar mücadelede üstünlük de sağladı daha sonra.

Önce beraberliği, sonra da bulduğu golle tek farklı skor üstünlüğünü yakaladılar ama son dakikada kalelerindeki topu uzaklaştıramadılar. John hatayı affetmedi, golle sonuçlandırdı.

Hamitköy maçı başında kazandım dedi ama kazanamadı.

Düzkaya ise tam kazandım derken son dakika golüyle 2 puan bıraktı.

İki takımda maç sonunda üzgündü. Kazanılan birer puana sevinmediler.Başa dön tuşu