Girişimci kadınlara Limasol Sigorta’dan destek - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Aralık 5, 2022
Kıbrıs

Girişimci kadınlara Limasol Sigorta’dan destek

Limasol Sigorta

Kuzey Kıbrıs’ın en güçlü sigortalarından olan  Limasol Sigorta, 1997’den beri müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Tüm sigortacılık işlemlerinin yanısıra risk danışmanlığını da başarı ile yürütmektedir.

Ayrıca, toplumu ve çevreyi  olumlu yönde etkileyecek birçok sosyal sorumluluk projesine de katkı koymaktadır.


8 – 14 Kasım Girişimcilik Haftası dolayısı ile Kıbrıslı Türk Girişimci Kadınlar Derneği tarafından hazırlanan  “Kültürel Değerlerimize Sahip Çıkan Girişimci Kadınlar Yarışması”na destek veren Limasol Sigorta şu açıklamalarda bulundu:

Limasol Sigorta’nın Genel Müdürü Birtan Asker, derneğin başkanı İçim Kavuklu ile gerekli protokollerin hazırlandığını  belirtti.

Yarışmaya katılan tüm kadınlara bol şanslar dileyen Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, bu yarışma ile  kadın üreticilerin kendilerini kanıtlamak için bir platform kazandıklarını ve motivasyonlarının arttığını söyledi.  Kültürel değerlere sahip üretimin devam etmesi yönünde de ciddi bir canlandırıcı ivme sağlandığını belirten Kemaler,  Limasol Sigorta’nın girişimciliğe ve üretimin devamlılığını sağlayacak çalışmalara destek vermekten mutlu olduklarını söyledi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar