Başkana kızdı, istifa etti - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Aralık 4, 2022
Spor

Başkana kızdı, istifa etti

Başkana kızdı

Metin DELİDENİZ

Süper Lig ekiplerinden Yeniboğaziçi Başkanı Yusuf Akbelli, önceki akşam Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir ile yaşadığı diyalogun ardından dün istifa ettiğini açıkladı.
Yeniboğaziçi’nde önceki gün geleneksel olarak gerçekleştirilen Pulya Festivali’nin açılışında Yeniboğaziçi Kulübü için tombala çekilişi gerçekleştirilecekti. Festivalin açılış programı çerçevesinde yapılan konserin bir an önce bitmesini ve tombala çekilişinin yapılmasını isteyen Yeniboğaziçi Başkanı Yusuf Akbelli’ye, Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir’den tepki geldi.
Festivalin genel işleyişinin belediyeye ait olduğunu ve konserin ne zaman biteceğine kendilerinin karar vereceğini söyleyen Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir ile sözlü tartışma yaşayan Yeniboğaziçi Başkanı Yusuf Akbelli, dün istifa ettiğini açıkladı.
Bu istifanın ardından telefonla ulaştığımız Yeniboğaziçi Teknik Direktörü Kılıçali Kahraman ise göreve başkan Yusuf Akbelli ile geldiklerini ve onun istifası sonrasında kendilerinin de Yeniboğaziçi ile yollarını ayıracaklarını söyledi.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar