Ziynet Sali yıktı geçti

51

 Mehmet Ali Erbil programı sonrasında kendini iyi hissetmeyince görevliler ünlü şovmenin tansiyonunu ölçtüler. Erbil’in büyük tansiyonu yüksek çıktı. Konser öncesi belinden rahatsız olan Ziynet Sali de buna karşın programını aksatmadan sevenlerini coşturdu

Müzik alanında ülkemizin Türkiye’deki başarılı temsilcilerinden Ziynet Sali, geçtiğimiz akşam Girne Rocks Hotel’de hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser gecesinde ilk sahne alan Ediz Onay ve ekibi olurken ardından Türkiye’nin en ünlü şovmeni Mehmet Ali Erbil’in programı gerçekleşti

Erbil’in tansiyonu yükseldi

Programına şarkılar ile başlayan Mehmet Ali Erbil zaman zaman fıkralar da anlatarak salondakileri kahkahalara boğdu. Kendisi ile ilgili espriler de yapan Erbil “Kazandıklarımı hep masada kaybederim. Kıbrıs’ta bir türlü villa sahibi olamadım” dedi. Şovunu tamamlayan Erbil daha sonra kendini iyi hissetmeyince görevliler ünlü şovmenin tansiyonunu ölçtüler. Büyük tansiyonu yüksek çıkan Erbil sahneye çıkmadan önce de kendimi iyi hissetmediğinden bahsetti. Sanatçı Hayko da Erbil’in yanından ayrılmazken, ünlü şovmenin küçük tansiyonu normal büyük tansiyonu ise 13’e çıktı. Bunun üzerine Erbil istirahata çekildi.

Ziynet Sali kuğu beyazında

Müzik yaşantısını Türkiye’de başarı ile sürdüren ülkemiz sanatçısı Ziynet Sali, beyaz kısa elbisesi ile adeta kuğu gibi sahneye çıktı. Özel organizasyonların dışında ilk kez Rocks Hotel & Casino’da konser verdiğini söyleyen Sali, memnuniyetini dile getirdi. Nerede hareket orda bereket diyen Sali hareketli şarkıları ile salondaki konukları adeta yerlerinde oynattı.

Sali: İkinci evim İzmir

Kıbrıslı olduğunu ancak ikinci evinin ise İzmir olduğunu belirten Ziynet Sali zamana zaman salonu dolduran hayranlarının hangi şehirlerden konseri dinlemek için Girne’ye geldiğini sordu. Popüler şarkıların yanı sıra Rumca müziklere de yer veren Ziynet Sali en son albümünden parçalara da yer vermeyi unutmadı.

Ziynet’in de beli rahatsızlandı

Kıbrıs şarkılarını da konser gecesinde unutmayan Sali, bol bol alkış da aldı. Konser öncesi belinden rahatsız olmasına karşın programını aksatmayan Ziynet Sali, coşku ile konserini tamamladı.