Yeşil sahalardan Girne gecelerine

0
Yeşil sahalardan Girne gecelerine

 Locca’da takım arkadaşları Taşkın Çalış ve Tufan Kelleci ile doyasıya eğlenen Ekrem Dağ, Havadis’in objektiflerinden kaçamadı. Avusturya Milli Takımı’nda da forma giyen tecrübeli oyuncu ile birlikte takım arkadaşları dün sabah adadan ayrılarak İtalya’daki takımının kampına katıldı

Geçen sezon Beşiktaş’tan Gaziantepspor’a transfer olan Ekrem Dağ, takım arkadaşları Taşkın Çalış ve Tufan Kelleci ile takımının yeni sezon çalışmaları ilk etabından sonra verilen iki günlük arayı Kıbrıs’ta değerlendirdi.
32 yaşındaki Avusturya Milli Takım oyuncusu, önceki akşam Tufan ve Taşkın ile birlikte Girne’nin en klas mekanlarından biri olan Locca’da sabahın erken saatlerine kadar eğlendi.
Gecenin sonuna kadar arkadaşlarıyla doyasıya eğlenen Ekrem Dağ ve takım arkadaşları dün sabah erken saatlerde adadan ayrıldı.
Gaziantepspor’un İtalya’da yapacağı kampa katılmak için önce İstanbul’a hareket eden Ekrem Dağ, Tufan Kelleci ve Taşkın Çalış, oradan da İtalya’ya geçerek takımlarının ikinci etap çalışmalarına katıldı.

 

 Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL