En Üst

24 Temmuz 2017

Haber Üst

Yeşil sahalardan Girne gecelerine

Yeşil sahalardan Girne gecelerine
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

 Locca’da takım arkadaşları Taşkın Çalış ve Tufan Kelleci ile doyasıya eğlenen Ekrem Dağ, Havadis’in objektiflerinden kaçamadı. Avusturya Milli Takımı’nda da forma giyen tecrübeli oyuncu ile birlikte takım arkadaşları dün sabah adadan ayrılarak İtalya’daki takımının kampına katıldı

Geçen sezon Beşiktaş’tan Gaziantepspor’a transfer olan Ekrem Dağ, takım arkadaşları Taşkın Çalış ve Tufan Kelleci ile takımının yeni sezon çalışmaları ilk etabından sonra verilen iki günlük arayı Kıbrıs’ta değerlendirdi.
32 yaşındaki Avusturya Milli Takım oyuncusu, önceki akşam Tufan ve Taşkın ile birlikte Girne’nin en klas mekanlarından biri olan Locca’da sabahın erken saatlerine kadar eğlendi.
Gecenin sonuna kadar arkadaşlarıyla doyasıya eğlenen Ekrem Dağ ve takım arkadaşları dün sabah erken saatlerde adadan ayrıldı.
Gaziantepspor’un İtalya’da yapacağı kampa katılmak için önce İstanbul’a hareket eden Ekrem Dağ, Tufan Kelleci ve Taşkın Çalış, oradan da İtalya’ya geçerek takımlarının ikinci etap çalışmalarına katıldı.

 

 Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App