Yeniboğaziçi sıkıntılı

0
24
Yeniboğaziçi sıkıntılı

5 KİŞİ EKSİK: Maddi kriz nedeniyle geçen sezon şampiyon kadroda bulunan 5 oyuncunun geri dönmemesi teknik direktör Kılıçali Kahraman’ı sıkıntıya sokuyor. Bütçede para olmadığından dolayı yabancı transferi de yapılamıyor

Süper Lig’e yükselen Yeniboğaziçi 2013-14 sezonu hazırlılarına sıkıntılı devam ediyor. Teknik Direktör Kılıçali Kahraman yönetiminde bir haftadır çalışmalara devam eden Yeniboğaziçi’nde sessiz geçen transfer süreci ve eksik kadro moralleri bozuyor.

5 oyuncu dönmedi

Yeniboğaziçi’nin geçen sezonki başarılı kadrosunda yer alan 11 oyuncunun 5’inin antrenmanlara çıkmadığı öğrenildi. Sezon başında yönetim kurulu ile yapılan görüşmelerde anlaşma sağlayamayan bu futbolcuların antrenmanlara dönmeyecek olması teknik direktör Kılıçali Kahraman’ı sıkıntıya soktu.  Bu arada kulübün bütçesinde para olmadığından yabancı oyuncu konusunda da bir hareket olmadı. Fakat tüm bu olumsuzluklara rağmen eldeki mevcut kadro ile Yeniboğaziçi hazırlıklarına devam ediyor.

Sahanın zemini kurudu

Yeniboğaziçi’nin maçlarını oynadığı Osman E. Mehmet Stadı’nın zemini de kurumuş durumda. Çimler bakımsızlıktan büyük ölçüde kurudu. Ağustos ayı sonunda kamp yapmayı planlayan Yeniboğaziçi sahanın zeminin düzeltemezse maçlarını da bozuk zeminde yapmak zorunda kalacak.