Yaza bomba gibi açılışla “merhaba” diyecek

8

 Gecede bir diğer sürpriz ise Jungle Club’ın (eski Cage Club) ev sahipliği yapacağı dünyaca ünlü yıldızlardan Rihanna, Madonna ve Justin Timberlake’in dansçıları olacak
Yeni Girne Limanı olması için deniz ile bütünleştirilerek tasarlanmış Kıbrıs’ın yeni çekim merkezi Port Cratos, bu akşam yaza bomba gibi bir açılış ile merhaba diyecek.
Yepyeni konsepti ve yeni mekanları ile bu akşam 19.00’da kapılarını tüm Kıbrıs halkına açacak olan Port Cratos, Kıbrıs’ın en değerli kişilerinin davet edildiği görkemli açılış için unutulmaz bir program hazırladı.
Candan Erçetin, Ünlü Latin Grubu La Descarga, The Parisiens ve Jungle Mungle Show ekibinin sahne alacağı çok özel bir programla Port Cratos her yıl olduğu gibi bu yaz da sadece KKTC’nin değil tüm Akdeniz’in eğlence üssü olmaya hazırlanıyor.
Gecenin bir başka sürprizi ise Kıbrıs’ın dans ve eğlencede akla gelen ilk adresi olmaya aday Jungle Club’ın (eski Cage Club) ev sahipliği yapacağı dünyaca ünlü yıldızlardan Rihanna, Madonna ve Justin Timberlake’in dansçıları olacak.

Çok büyük bir bütçe ayrılarak kimliğini baştan aşağıya değiştiren Port Cratos bünyesinde bu yaz sezonunda; gündüzleri beach partileri akşamları çılgın şovları ile ses getirecek Jungle Club, buz gibi biranızın kaliteli hizmet ile birleştiği British Pub, Maldivler’den özel olarak getirilmiş bembeyaz kumu üzerinde cafe-bar-bresserie hizmeti verecek olan La Plage, adanın dondurma ve pasta ustası The Cacao, ayaklarınızı denize uzatarak kokteyl ve size özel içkilerinizi yudumlayabileceğiniz İrish Pub ile konuklarını buluşturacak.
Port Cratos bu yaz da lezzette farklılıklar yaratacak. Kıbrıs’ın iskele üzerindeki ilk ocak başı restoranı olmaya hazırlanan Ocak Başı Restaurant’a, 3 yıldır balığın lezzetinden ödün vermeyen Mey Blue Balık Restaurant da eşlik edecek. Bunun yanında İtalya’nın usta şeflerinin mutfağından çıkan La Matta’da eşsiz tatlarla konukların beğenisine sunulacak.
Bu sezon güneşe ve denize Port Cratos’un en prestijli adası Coco Bongo’dan merhaba diyeceksiniz. Prestijli olduğu gibi prestijli VIP misafirler için özel olarak Las Vegas’daki gibi tasarlanmış 12 adet kabanadan oluşan Coco Bongo adasında sizlere özel ayrı bir bar da hizmet edecek.