En Üst

29 Nisan 2017

Yatağa neden girdiğini açıkladı

Haber İçi Üst

Megan Fox bir teknoloji firması için iç çamaşırlarıyla birlikte yatakta poz verdi ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Seksi yıldız Megan Foc bir teknoloji firması için iç çamaşırlarıyla yatakta poz verdi. Firmanın reklam çekimleri için basına açıklamalar yapan Fox teknolojiyle arasını ve yatakta nasıl vakit geçirdiğini anlattı.

26 yaşında ki oyuncu teknolojiyle olan ilişkisini ve gün içersinde neler yaptığını şu sözlerle anlattı:

“ Genelde çok dışarı çıkmıyorum inanmayacaksınız ama gecce hayatı yerine evimde kalıp bilgisayar oyunları oynamayı tercih ediyorum zaten alkolden de hoşlanmıyorum, gecce dışarı çıkıp alkol alan insanların bunu sadece seks için yaptıklarını düşünüyorum. Evde de vaktimin çoğunu oğlumla geçirdiğim için yatağa sadece rahatlamak ve dinlenmek için giriyorum, kısa kestirmeler beni rahatlatıyor ve dinlendiriyor.

Fakat oğlum Noah doğduğundan beri bilgisayar oyunları içinde pek vaktim kalmıyor, neredeyse tüm vaktimi oğlumla geçiriyorum. Oyunculuk yapmayı da çok seviyorum ama artık önceliğim bir anne olarak oğlumla ilgilenmek, yani şimdiki işim oğlumla olabilmek ve onunla elimden gelebildiğince ilgilenmek.”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King