Yalova’da Samuel ve Rafael denenecek

17
Yalova’da Samuel ve Rafael denenecek

GEÇEN SEZON GENÇLİK GÜCÜ’NDE OYNADI:

Bu sezon uzun yıllar sonra Süper Lig’de mücadele edecek olan Yalova, geçen sezon Gençlik Gücü’nde forma giyen Samuel’i yapılan idmanlarda deniyor

DÜZKAYA MAÇINDA İZLENECEK:
Yalova, Samuel ile birlikte Gana’dan gelen ön libero Rafael’i de yarın oynanacak Düzkaya maçında deneyecek. Sarı-lacivertliler, Çetinkaya’da Akın’a da talip oldu

Ahmet ÖZSOY

Süper Lig’in doğu bölgesi temsilcilerinden Yalova’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Teknik direktör Derviş Dağman nezaretinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Yalova’da kadroda ihtiyaç duyulan mevkilere yeni oyuncular denenmeye devam ediyor.
Uzun süre sonra 2013-2014 sezonu ile yeniden futbolun en üst düzey liginde mücadele edecek Yalova’da yabancı oyuncuların kimler olacağı henüz kesinleşmedi.
Yalova, geçtiğimiz sezon Gençlik Gücü’nde forma giyen orta saha oyuncusu Samuel ile ön anlaşma sağladı ve antrenmanlarda bu oyuncuyu deniyor. Orta sahada Samuel ile birlikte defansif görev yapan Ganalı bir oyuncu daha deneyen Yalova iki futbolcuda da kesin kararını vermedi.
Gana’lı ön libero Rafael’i antrenmanlarda takımla çalıştıran Yalova, gerek Samuel gerekse Rafael’i yarın Çatalköy’de Düzkaya ile yapılacak hazırlık karşılaşmasında deneme imkanı bulacak.
Bostancının sarı-lacivertli takımı Yalova, Çetinkaya’nın gözden çıkardığı hücum oyuncusu Akın’a talip oldu ve bu oyuncunun transferi için kulübü ile görüşmeler devam ediyor.