En Üst

30 Nisan 2017

“Yakın şu…” iddiası

“Yakın şu…” iddiası
Haber İçi Üst

ABD basınında, tarihin en büyük operasyonlarından biriyle dün ölü ele geçirilen "polis katili" Christopher Jordan Dorner'ın ölüm şekli tartışılıyor. İngiliz Times gazetesinde yer alan bir haberde, Christopher Jordan Dorner'in sıkıştırıldığı tahta kulübenin polis tarafından ateşe verildiği iddia edildi.

Gazete, yerel bir televizyon kanalı tarafından dinlenen bir telsiz konuşmasında, bir polis amirinin küfürlü bir şekilde "Yakın şu…. " dediğini aktardı.

ABD'nin California eyaletindeki "Big Bear" kayak merkezinde tahta bir kulübede köşeye sıkıştırılan Dorner'ın ölüm şekliyle ilgili polis bugün açıklama yaptı.

Basın toplantısı düzenleyerek gazetecilerin sorularını yanıtlayan şerif John McMahon, "Onu dışarı çıkarmak için tahta kulübeyi bilerek ateşe vermedik. Yangın biber gazı ve atılan değer gazlar sonucu çıkmış olabilir" dedi.

Yangın sonrası kulübe tamamen kül olurken, enkazda kül olmuş bir cesede ulaşıldı. Polis, tahta kulübede bir cüzdan ve Christopher Jordan Dorner'a ait olduğu belirtilen bir ehliyet cüzdanı buldu.

Tahta kulübede kül olmuş şekilde bulunan cesedin henüz DNA testi yapılmadı. Polis söz konusu cesedin 3 kişiyi öldürdükten sonra dağa çıkan Christopher Jordan Dorner'a ait olduğunu tahmin ediyor.

Dorner dün kayak merkezi "Big Bear"de tahta bir kulübede sıkıştırıldıktan sonra çatışma yaşanmıştı. Operasyonda bir polis memuru yaşamını yitirirken bir polis memuru da yaralanmıştı.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN…

 

 

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King