En Üst

27 Nisan 2017

Y. Boğaziçi pazartesi sahaya iniyor

Y. Boğaziçi pazartesi sahaya iniyor
Haber İçi Üst

Y. Boğaziçi başkanı İshak Ertem iç transferde sıkıntı olmadığını, ancak yabancı transfer konusunda isabetli isimleri almak için aceleci olmayacaklarını söyledi

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Y.Boğaziçi, transfer sezonunun tamamlanmasına az bir zaman kala takıma takviye yapmak için girişimlerini sürdürüyor.
Y. Boğaziçi’nde başkanlığa İshak Ertem’in gelmesi sonrasında takım geçen sezon olduğu gibi yine Kılıçali Kahraman’a emanet edilmişti.
Temmuz ayının ilk günlerinden itibaren salondaki çalışmalarını sürdüren Y.Boğaziçi, 29 Temmuz Pazartesi gününden itibaren sahaya inecek. Daha sonraki günlerde de şölen havasında gerçekleşecek olan resmi sezon açılışı yapılacak.

Ertem: Oyuncularıma güveniyorum

Transfer sezonun tamamlanmasına kısa süre kala iç transferde sıkıntı yaşamadıklarını belirten Y.Boğaziçi başkanı İshak Ertem, takımına güvendiğini söyleyerek yeni transferler yapmak için çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Ertem şöyle devam etti: “Herhangi bir oyuncumuza talep gelmedi. Gelen bir talep olursa değerlendiririz. İç transferde tüm oyuncularla anlaştık. Alaniçi’den kiralık aldığımız Mustafa’nın da bonservisini aldık. Gözümüzü yapacağımız transferlere çevirdik.”
Serbest transfer hakkı olan Mehmet Çağakan ve Mehmet Sakallı’nın takımda kalmaktan yana tercihlerini kullanmalarının kendilerini sevindirdiğini söyleyen Ertem, Süper Lig tecrübesi olan oyunculara sahip olduğunun altını çizdi.  Ertem, 29 Ağustos tarihinde kamp yapmak üzere Ankara’ya gideceklerini açıkladı.

“Yabancı tercihinde aceleci olmayacağız”

Yabancı transferi konusu aceleci olmayacaklarını belirten Ertem, biri orta saha diğeri de kaleci olan KKTC vatandaşı 2 oyuncuyu İngiltere’den getirdiklerini belirtti.
Yurt dışı temasları olduğunu de söyleyen Ertem bir menajerle irtibat olduklarını, Ganalı ve Nijeryalı 2 oyuncu ile görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.

Fotoğraf: ISHAK ERTEM

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King