En Üst

29 Nisan 2017

Vurdu yetmedi kolunu kırdı

Vurdu yetmedi kolunu kırdı
Haber İçi Üst

Lefkoşa’da Abdi Çavuş Sokak’ta Hüseyin Salın isimli kişi ile Nevzat Korkmaz arasında başlayan tartışma bir süre sonra alevlenerek kavgaya dönüştü.

Sokak ortasında 13 Ağustos 2013 tarihinde saat 23.30 sıralarında meydana gelen kavga esnasında Nevzat Korkmaz’ın yüzüne ve vücuduna elleri ile vurarak döven zanlı Hüseyin Salın daha sonra Korkmaz’ı yere itti.
Sol kolunun üzerine düşen Nevzat Korkmaz’ın kolu kırıldı.
Nevzat Korkmaz’ın şikayeti üzerine harekete geçen polis, önceki gün zanlı Hüseyin Salın’ı Lefkoşa’da tespit ederek soruşturma maksatlı gözaltına aldı.

Soruşturma tamamlandı
“Vahim zarar” ve “Ciddi darp” suçlarından gözaltına alınan zanlı Hüseyin Salın, dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde yargıç önüne çıkarıldı.
Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru Ercan Atasay, mahkemede verdiği ifadede, zanlı hakkında yürütülen soruşturmanın tamamlandığını belirtti.
Atasay, zanlının TC ve KKTC vatandaşı olduğunu belirterek yargılanıncaya dek mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti.
Mahkeme, zanlının yurt dışına çıkışının yasaklanmasına, tüm seyahat belgelerinin ve kimliğinin polise teslim edilmesine emir verdi.
Salın, ileride yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King