En Üst

24 Nisan 2017

Vakko, Lefkoşa’da

Vakko, Lefkoşa’da
Haber İçi Üst

Daha önce Gazimağusa’da da şubesi bulunan Gazioğlu&Sons şirketlerine ait mağaza Cumhuriyet Meclisi yanında yer alırken, Vakko ve W Collection ürünlerini tüketicilerle buluşturacak.
Cumhurbaşkanı Eroğlu açılışta yaptığı konuşmada, çok yakından tanıdığı Gazioğlu ailesinin, çok önemli bir kuruluşun ürünlerini pazarlayacağını ve Vakko’nun artık bir dünya markası haline geldiğini söyledi.
Dünya markalarının KKTC’de satılmasının devletin varlığı ve görünürlüğü açısından önemli olduğunu da dile getiren Eroğlu, Vakko ürünlerinin yıllarca hiç yıpranmadan giyilebileceğini, kendisi ve eşinin bizzat yaşayarak gördüğünü de ekledi.
LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu açılıştaki konuşmasında, Vakko’nun Lefkoşa’ya gelmesini kente anlam katacak bir gelişme olarak niteledi ve Vakko’nun istikrarlı bir marka olduğuna işaret etti.
Açılışta Gazioğlu ailesi, Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jeff Hakko, bazı eski bakanlar, bazı milletvekilleri ve ticaret ve sanayi sektörü temsilcileriyle diğer davetliler yer aldı.

 

Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King