En Üst

25 Nisan 2017

Uslanmıyor

Uslanmıyor
Haber İçi Üst

Nadire KRAŞLIOĞLU
Mağusa’da Yeni İzmir bölgesinde 7-8 Mayıs 2013 tarihleri arasında Aydın Kandemir’e ait araç içerisinden TC nüfus cüzdanı, kol saati, gümüş takılar, 340 Dolar ve 20 Euro nakit parayı çaldığı tespit edilen Mücahit Kaya polis tarafından tutuklandı. Mağusa ve Karpaz bölgelerinde adı pek çok kez hırsızlık olayına karışan Kaya, dün Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı. Mahkeme, Kaya’nın soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.
Arabayı açarak ne bulduysa aldı
Soruşturmayı yürüten polis memuru Mustafa İskender mahkemede ifade vererek, zanlı Mücahit Kaya’nın 7-8 Mayıs 2013tarihlerinde Mağusa’da Yeni İzmir bölgesinde bulunan Mesan isimli apartmanın önünde Aydın Kandemir’e ait araç içerisinden TC nüfus cüzdanı, kol saati, gümüş takılar, 340 Dolar ve 20 Euro nakit parayı sirkat ettiğini açıkladı. Araçtan çalınan kol saati ile 1 adet yüzüğün zanlı Kaya’nın tasarrufunda bulunduğunu belirten İskender, zanlının gönüllü ifade verdiğini ve ifadesinde birtakım iddialarda bulunduğunu söyledi. Konu ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın yeni başladığını belirten İskender, Kaya’nın3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.
Tutuklu bekleyecek
Mahkeme, polisin yürütmüş olduğu soruşturmanın sağlıklı bir şekilde devam etmesi maksadıyla Mücahit Kaya’nın 3 gün süreyle poliste tutuklu kalması yönünde emir verdi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King