En Üst

25 Nisan 2017

Uslanmıyor

Uslanmıyor
Haber İçi Üst

Nadire KRAŞLIOĞLU

Mağusa’da adı pek çok kez hırsızlık suçuna karışan Claire Louise Eva bu kez de komşusu olan Serdar Ağdaç isimli polis memurunun evinden hırsızlık yapmak isterken yakalandı. Bir başka komşusu tarafından hırsızlık yapmak isterken görülen ve polis ekiplerinin olay yerine gelmesiyle suçüstü yakalanan Eva dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkeme, zanlı Eva’nın soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalması yönünde karar verdi.

Polisin evine göz dikti
Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Neyfel Ergun mahkemedeki ifadesinde, Claire Louise Eva’nın dün saat 07.30 raddelerinde Nejat Özkan Sokak adresindeki komşusunun evine girerek, 1 adet LCD televizyonu, ses sistemini, 1 adet DVD’yi ve tablet bilgisayarı sirkat ettiğini açıkladı. Zanlı Eva’nın bölgedeki başka bir komşunun ev sahibini araması üzerine olayın polise intikal ettiğini belirten Ergun, söz konusu adrese gidildiği zaman zanlı Eva’nın sirkat ettiği eşyaları dışarıya evin bahçesine çıkardığı ve çalıntı eşyaların yanında durduğunun görüldüğünü anlattı. Söz konusu adresin polis memuru Serdar Ağdaç’a ait olduğu öğrenildi. Mahkemedeki ifadesinde, bölgede faili meçhul benzeri meselelerin olduğuna dikkat çeken polis memuru Neyfel Ergun zanlının 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Hıçkırıklara boğuldu
Adı pek çok kez benzeri suçlara karışan Claire Louise Eva 2 yaşında bir kız çocuğu annesi. Soruşturma maksatlı poliste tutuklu kalması istenen zanlı Eva, iki yaşındaki kızının sosyal hizmetlere verilmesine mahkemede tepki gösterdi. Kızının sosyal hizmet görevlileri denetimine verildiğini öğrenen zanlı, mahkemede hıçkırıklara boğuldu.
Tutuklu bekleyecek
Mahkeme, polisin başlattığı soruşturmanın salimen yürütülebilmesi maksadı ile zanlı Claire Louise Eva’nın 3 gün poliste tutuklu kalmasına karar verdi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King