Uraz’a, Türkiye’den “milli” davet

27 Mart 2013 Çarşamba | 13:47
Uraz’a
Kıbrıs Town Houses

Bu arada diğer KKTC’li basketbolcu Erten Gazi’nin de içinde bulunduğu Türkiye Yıldız Milli Takımı’nın, Bursa kampı sona erdi

Tonguç KOTAK

Basketbolda Erten Gazi’den sonra Yakın Doğu Üniversitesi oyuncusu Uraz Şentürk de Türkiye Basketbol Genç B Milli Takımı’na çağrıldı.
Ülkemizin genç basketbolcularına Türkiye’den gelen hem milli davetler hem de takımların ilgileri her geçen gün artmaya devam ediyor.

Uraz “milli” takıma çağrıldı

Yakın Doğu Üniversitesi ve Fast Break’te oynadığı oyunla dikkati çeken Uraz Şentürk, 2013 Gençler Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Türkiye Genç B Milli Takımı’nın kampına davet edildi.
14-17 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan milli takımın kampının aday kadrosu belli oldu.
Antrenör Ömer Uğurata tarafından açıklanan Türkiye Genç B Milli Takımı’nın 16 kişilik aday kadrosunda Yakın Doğu Üniversitesi genç takım oyuncusu Uraz Şentürk de çağrıldı.

Erten’in milli mesaisi bitti

Bu arada diğer KKTC’li basketbolcu Erten Gazi’nin de içinde bulunduğu Türkiye Yıldız Milli Takımı’nın, Bursa kampı sona erdi.
2013 Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Türkiye Yıldız Erkek Milli Takımı’nın, Bursa kampına katılan sporcumuz Erten Gazi’nin de yer aldığı takım zorlu bir hafta sonu geçirdi.
Türkiye Yıldız Milli Takımı’nın bir sonraki kampı ise nisan ayı içerisinde gerçekleşecek.