En Üst

30 Nisan 2017

Ünlü makyöz adamızdaydı

Haber İçi Üst

Aslen İran asıllı olup, İstanbul’da yaşayan ünlü makyöz Musrtafa Demir birçok ünlü ismin (Hülya Avşar, Nil Burak, Tuba Büyüküstün, Ajda Pekkan)  yanı sıra Kavak Yelleri ve Ihlamurlar Altında gibi bir dönem yayınlanan popüler dizilerinde baş makyözlüğünü yaptı.
İlk kez ülkemizde bulunan ünlü makyöz Girne’de çeşitli yerlerde çalışmalarını sürdürecek. Mustafa Demir ülkemizin insanlarını çok sıcak, pozitif ve çağdaş bulduğunu dile getirdi.
Mustafa Demir’e adamızdaki bayanlarımız için yaptığı konuşmasında “Buradaki bayanlarımızı gayet bakımlı ve güzelliklerine önem verdiklerini gördüm. Yalnız makyaj konusunda biraz bilgi sahibi olmalılar. Makyajlarını gelişigüzel yapmamalılar. Özellikle cilt tipine ve yüz şekline göre doğru ürünü kullanmaları gerekiyor. Bayanlarımızın makyaj yönünden bazen abarttıklarını düşünüyorum. Unutmayın ki doğallıktan ne kadar uzaklaşırsanız o kadar kötü görünürsünüz” dedi.
Meliz Eczanesi’nde gerçekleşen makyaj gününde ayrıca estetisyen Reyhan Zor da bayanlara önerilerde bulundu . Estetisyen Reyhan Zor; “Kadınlarımıza önerimiz doğru ürün kullanmaları gerektiği. Makyaj ve cilt ürünlerine çok gereksiz yere para harcıyorlar maalesef. Aldıkları ürünler içinde neler var neler yok, ciltlerine etkisi nedir diye hiç araştırmadan gelişi güzel alınıyor. Özellikle ev hanımları kulaktan dolma bilgilerle bu hatalara daha çok düşüyor. Yapılan araştırmalara göre cilt yaşlanmasına etken birinci faktör kimyasal yaşlanma ikinci faktör foto yaşlanmasıdır. Kimyasal yaşlanma kullanılan yanlış ürünlerin içeriklerinden kaynaklanmaktadır. Lütfen, FDY onaylı ve sağlık bakanlığından onay almış ürünler kullansınlar” dedi.

 

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King