En Üst

26 Temmuz 2017

Haber Üst

UEFA Pro Lisans’ta 48 hoca terliyor

UEFA Pro Lisans’ta  48 hoca terliyor
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

UEFA Pro Lisans Antrenörlük Kursu’nun 1. aşaması dün başladı

A lisans antrenörün katıldığı ve Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Birimi’nden Atilla Yüce'nin baş eğitmen olarak katıldığı kursta, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Eğitim-Üst Kurulu Başkanı TUTOR eğitmeni Mustafa Borataş da eğitmen olarak yer alıyor
 
14 gün sürecek olan UEFA Pro Lisans Antrenörlük Kursu’nun 1. aşaması dün başladı.
Toplam 48 kursiyer A lisans antrenörün katıldığı ve Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Birimi’nden Atilla Yüce'nin baş eğitmen olarak katıldığı kursta, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Eğitim-Üst Kurulu Başkanı TUTOR eğitmeni Mustafa Borataş da eğitmen olarak yer alıyor.
İlk gün saat 10.00'da KTFF Ahmed Sami Topcan Toplantı Salonu'nda toplanan kursiyerlere kursla ilgili eşyalar dağıtılmasıyla ilk günün müfredatına başlandı.
Sabah oturumunda açılış konuşmaları yapıldı. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Asbaşkanı Ali Karavezirliler, Kıbrıs Türk Antrenörleri Derneği Başkanı Süleyman Göktaş ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Eğitim-Üst Kurulu Başkanı TUTOR eğitmeni Mustafa Borataş kursiyerlere konuşma yaptılar.
Konuşmaların ardından kursa geçildi. İlk bölümde Kursun Tanıtımı ve UEFA Jira Konvansiyonu hakkında bilgi, pro lisans vizyonu ve futbolun temel prensipleri hakkında bilgiler kursiyerlere verildi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App