En Üst

24 Nisan 2017

Uçaner’in dönüşü

Uçaner’in dönüşü
Haber İçi Üst

Gürsel KARAGÖZLÜ

Lefke ile Binatlı takımları Kemal Uçaner’in sezon sonuna kadar Binatlı takımında kiralık olarak oynaması konusunda anlaşmaya vardı.
Geçtiğimiz sezon Yenicami’den bonservisli olarak Lefke takımına transfer olan ve ara transferde eski takımı Binatlı’ya kiralık olarak verilen Kemal Uçaner, sezon bitiminde futbolu noktaladığı söyleyerek Hasan Topaoğlu ile birlikte Yenicami takımının teknik ekibine katılmıştı.
Yenicami yönetiminin aldığı karar ile teknik ekibin görevine son vermesi ile futbola tekrar dönen Kemal Uçaner için devreye giren Binatlı takımı, Lefke’nin malı olan Kemal Uçaner’i renklerine bağlamak için Lefke yönetimine başvurdu. Lefke yönetimi konuyu değerlendirerek Kemal Uçaner’i eski takımı Binatlı takımına 2013-2014 sezonunda bir yıllığına kiralık olarak verdi.
Lefke Kulüp Başkanı Yıltaç Mükellef verdiği bilgide, futbolcuları olan Kemal Uçaner’i eski takımı Binatlı’nın kiralık olarak talip olduğunu yönetimin konuyu değerlendirdiğini ve Uçaner’i 2013-2014 sezon sonuna kadar kiralık olarak Binatlı takımına verme kararı aldıklarını söyledi.
Transferi gerçekleşir gerçekleşmez takıma katılan Kemal Uçaner, ayağının tozuyla K. Kaymaklı ile oynanan hazırlık maçında takımındaki yerini aldı. İlk yarıyı yedek kulübesinde geçiren tecrübeli futbolcu, maçın ikinci yarısında oyuna dahil oldu.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King