En Üst

30 Mart 2017

Tören Nedeni ile Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak!

Tören Nedeni ile Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak!
Haber İçi Üst

Polisten yapılan duyuruya göre, Lefkoşa’da, 27 Ağustos Salı günü prova ve tören programı nedeniyle saat 08.00’den tören provasının sona ereceği saate kadar,  30 Ağustos Cuma günü saat 07.30’dan törenin sona ereceği saate kadar, Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’nın Gönyeli Çemberi ile Kıbrıs Gazetesi arasında kalan bölümü, trafik akışına kapatılacak.
Bulvarın bir bölümün trafiğe kapalı olacağı saatlerde, Yeni Organize Sanayi Bölgesine gitmek isteyen sürücüler için, Altınbaş Petrol istasyonu önündeki yol kavşağı ile Cezaevi kavşağından kontrollü olarak trafik akışı sağlanacak.

Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt’tan gelecek araç sürücüleri de şehir merkezine giden yol güzergahlarını kullanarak ulaşımlarını sağlayabilecek.

Gazimağusa’da ise, 28 Ağustos Çarşamba günü saat 16.30’dan itibaren tören provasının sona ereceği saate kadar Fazıl Polat Paşa Bulvarı ve 30 Ağustos Cuma günü saat 16.00’dan itibaren törenin sona ermesine kadar Fazıl Polat Paşa Bulvarı, Fevzi Çakmak Bulvarı ve İlker Karter Caddesi ile Baykal çemberi trafik akışına kapatılacak.

Polis duyurusunda, trafik akışını engellememek için sürücülerin belirtilen yollara park etmemeleri, ayrıca trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King