Topaloğlu’nun kelle gitti

35
Topaloğlu’nun kelle gitti

ANTRENMAN PROGRAMI YAPARKEN ÖĞRENDİ: Yenicami’de şampiyonluk parolası ile yola çıkılan teknik direktör Hasan Topaloğlu ve ekibi dün gece 21.30’da yönetim kurulu kararıyla görevden alındı. Topaloğlu kararı 21.45’te bugünkü antrenman programını hazırlarken öğrendi

GEREKÇE “SANA İNANMADIK”: Yenicami Başkanı Bülent Avcan ve yöneticiler Muharrem Özseyfiler ile Üvenç Uluçhan, dün gece alınan kararın ardından teknik direktör Hasan Topaloğlu’nu aradılar ve şampiyonluk için kendisine inanmadıklarını belirterek görevden alındığını söylediler

Süper Lig’de yeni sezonda şampiyonluğun en iddialı takımlarından biri olacak Yenicami’de yönetim dün gece şok bir kararla teknik heyeti topluca görevden aldı.
Teknik direktör Hasan Topaloğlu ve yardımcıları Kemal Uçaner ile Evren Gayır’dan oluşan teknik kadroyu görevden alan yönetim kurulu, bu kararlarını dün gece saat 21.45’te Topaloğlu’na bildirdi. Yenicami’nin bugün yapacağı antrenman için evinde program hazırlayan teknik direktör Hasan Topaloğlu bu ani kararla şok oldu.
Yenicami Başkanı Bülent Avcan ve yöneticiler Muharrem Özseyfiler ile Üvenç Uluçhan dün gece 21.30’da aldıkları bu kararı teknik direktör Hasan Topaloğlu’nu kulübe çağırarak gerekçeli şekilde bildirdiler. Başkan Avcan ve yöneticiler, Topaloğlu’na şampiyonluk yolunda inanmadıklarını açıkça belirterek kendisine böyle bir karar aldıklarını bildirdiler.
Topaloğlu, gazetemize yaptığı açıklamada alınan kararla şok olduğunu ifade etti.