Terranova Dereboyu’na coşkulu açılış

8 Nisan 2013 Pazartesi | 14:59
Kıbrıs Town Houses

Esmen Group bünyesinde açılan 12’nci mağaza konumundaki Terranova Dereboyu, önceki akşam düzenlenen muhteşem bir organizasyonun ardından  resmen açılmış oldu.
Merkezi İtalya’da bulunan Terranova, özellikle genç ve çocuk giyimde, dünyanın en iddialı markaları arasında yer alıyor.
Dereboyu’nda düzenlenen açılış töreni, alışılmış açılış konseptlerinin dışında yer aldı. Yaklaşık üç saat süren açılışta Türkiye’nin önemli DJ’leri arasında yer alan Hüseyin Karadayı, ülkemizin en iyi müzik grupları arasında gösterilen Grup Rast açılışa ren katarken, Cranberies ve Studio 21 Dans Okulları dansçıları da birbirinden hareketli gösterilerini açılış için sahneledi…

12’nci mağaza…
Terranova Dereboyu, Esmen Group bünyesinde KKTC’de açılan 12’nci mağaza konumunda. Daha önce, Türkiye’nin en büyük açık parfüm ürünü olan D&P, ardından da dünyanın en önemli giyim mağazaları arasında yer alan Ramsey ve kadın giyiminin Türkiye’deki öncü markası Adil Işık’ı KKTC’deki tüketici ile buluşturan Esmen Group, şimdi de dünyanın moda merkezi sayılan İtalya’dan Terranova markasını KKTC’ye taşıdı.

Esmen: Gururluyuz
Esmen Group Direktörü Esin Esmen, açılışın ardından Havadis’e yaptığı açıklamada, hızla büyüyen grup bünyesinde, Terranova markasını da katmanın gururunu yaşadıklarını belirtti.
Esmen, marka seçiminde oldukça hassas olduklarını ve Terranova ile özellikle genç bayan-erkek ve çocuk giyiminde iddialı bir noktaya geldiklerini belirtti.
İtalya- KKTC arasında bir köprü kuruyor olmanın da KKTC yatırımcısı açısından önemli bir fırsat olduğuna değinen Esmen, “Çalışmalarımız sırasında da gördük ki, KKTC’li iş adamlarının KKTC’ye getiremeyeceği marka yok. Gerek mağaza büyüklüğümüz, gerek firmamızın ciddiyeti, gerekse yetişmiş elemanlarımız sayesinde Terranova artık KKTC’de” dedi.
Esmen, grup olarak 12’nci mağazaya ulaştıklarını belirterek, Terranova’yı, Mağusa ve Girne ile de buluşturmayı hedeflediklerini söyledi.