En Üst

29 Haziran 2017

Terim taraftarı üzdü

Terim taraftarı üzdü
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Galatasaray , Fatih Terim önceki haber sonraki haber Fatih Terim İtalyan gazetesi La Repubblica'ya flaş açıklamalar yaptı.

Galatasaray Teknik Direktörü kendisine yöneltilen, "Bir gün İtalya'ya dönmek ister misiniz?" sorusuna, "Basınınızı her gün takip ediyorum. Birkaç hafta önce bir spor gazetesi benim Roma'ya gideceğimi söylüyordu. Bu kesinlikle doğru değil. Bugün benim için sadece Galatasaray var. Ancak gelecekte İtalya'ya döneceğim" ifadesini kullandı.

La Repubblica gazetesine Türk sporu ve 2020 adaylığını da değerlendiren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Türkiye bugün yükseği hedefliyor. Amacımız 2020 Olimpiyat Oyunları'nı İstanbul'da düzenlemek. Başbakan Erdoğan'ın söylediği amaca doğru yürüyoruz. Madrid ve Tokyo gibi diğer adaylıkları geride bırakmak için her şeye sahibiz" diye konuştu. Fatih Terim Galatasaray'ın devre arasında renklerine kattığı Sneijder ve Drogba için de, "Mutlu bir antrenör olduğumu inkar etmiyorum. Drogba, Sneijder gibi oyuncuları diğerlerine entegre etmek önemli" diye konuştu.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App