Teoman Lefke’yle buluştu

0
81

 ROCK FIRTINASI ESTİ: Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafından düzenlenen Teoman konseri bölgeye rock müziğin büyülü dünyasını getirdi

Gürsel KARAGÖZLÜ

Türkiye’de ve ülkemizde yüz binlerce hayranı olan rock müziğin sevilen isimlerinden Teoman, Lefke Avrupa Üniversitesi’nin ( LAÜ ) organize ettiği konser kapsamında Lefke 16 Ağustos Kurtuluş stadında konser verdi.

KKTC’nin tüm ilçelerinden gelen yaklaşık 400 polis ve LAÜ güvenlik görevlisinin görev yaptığı konser öncesinde olaylar yaşanmaması için sıkı önlemler alındı.

Yaklaşık 1500 kişinin izlediği konser saat 21.15’de Teoman’ın sahne alması ile başladı. Ünlü rock sanatçısı kendisine özel olarak hazırlanan ışık ve ses sisteminin yer aldığı dev sahnede hayranları için şarkılarını seslendirdi. Teoman’ın söylediği parçalara eşlik eden dinleyiciler unutulmaz bir gece yaşadı.

“Paramparça”, “Renkli Rüyalar Oteli”, “Senden Önce”, “N’apim Tabiatım Böyle”, “Serseri”, “Gemiler” “Rüzgar Gülü”, “İstanbul’da Son Bahar”, “Uykusuz Her Gece”, “Bana Öyle Bakma”, “Ruhun Sarışın” gibi sevilen şarkılarını seslendiren Teoman, konserde sergilediği muhteşem performansı ile öğrencileri ve halkı büyüledi. Yaklaşık bir buçuk saat süren konser polisin aldığı sıkı tedbirler sayesinde olaysız bir şekilde son buldu.