Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği’nin her yıl düzenlediği ödül töreni dün akşam yapıldı. Gecede 17 Teknik Direktör, 22 Antrenör ve 14 Kaleci Antrenörü olmak üzere toplam 53 teknik adam ödül aldı
Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği’nin, 2016-2017 futbol sezonu ödül töreni dün akşam dernek lokalinde yapıldı.
Ödül gecesine Başbakan Hüseyin Özgürgün, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hamza Ersan Saner, Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı İsmail Dilber ile birlikte futbol camiasından birçok önemli isim katıldı.
Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği’nin ödül gecesinde sezon boyunca başarılı olan 17 Teknik Direktör, 22 Antrenör ve 14 Kaleci Antrenörü olmak üzere toplam 53 teknik adam ödüllendirildi.
Ödül alan isimler
K-Pet Süper Lig
Şampiyon Yenicami
Teknik Direktör Sedat Devecioğlu
Yardımcı Antrenör Özgü Bayraktar
Kaleci Antrenörü Hakan Dervişoğlu
2.Doğan Türk Birliği
Teknik Direktör Caner Oshan
Yardımcı Antrenör Afün Girgen
Kaleci Antrenörü Nuri Emre Ersoy
3.Cihangir
Teknik Direktör Toygar Davulcu
Yardımcı teknik direktör Hasan Burgaç
Kaleci Antrenörü Mahmut Yaman
Koopbank Kıbrıs Kupası
Şampiyon Türk Ocağı
Teknik Direktör Mehmet Bolkan
Yardımcı Antrenör Bayram Dağgül
Kaleci Antrenör Mehmet Yeşillem
Koopbank Kıbrıs Kupası Finalist
Yalova
Teknik Direktör Derviş Kolcu
Yardımcı Teknik Direktör Kemal Yürekli
Kaleci Antrenör Zihni Yurttaş
Süper Kupa
Şampiyon Mağusa Türk Gücü
Teknik Direktör Ali Oraloğlu
Yardımcı Teknik Direktör Batu Seyis
Kaleci Antrenör Memiş Nay
Süper Kupa Finalist
Küçük Kaymaklı
Teknik Direktör Muharrem Mertdin
Antrenör Çağan Çerkez
Kaleci Antrenör İbrahim Reis
K-Pet 1. Lig Kırmızı Grup
Şampiyon Merit A.Yeşilova
Teknik Direktör Tayfun Kurtarıcıoğulları
Yardımcı Antrenörü Necat Kurtarıcıoğulları
2.Göçmenköy
Teknik Direktör Nazım Aktunç
3.Yeni Boğaziçi
Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu
Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç
Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu
K-Pet 1. Lig Beyaz Grup
Şampiyon Ozanköy
Teknik Direktör Seran Kaşif
Kaleci Antrenör Ahmet Çeliker
2.Gönyeli
Teknik Direktör İltaç Karayel
Yardımcı Teknik Direktör Mustafa Tuncel
3.Esentepe
Teknik Direktör Davut Kansu
Play-Off’tan Gelen
Yeni Boğaziçi
Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu
Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç
Kaleci Antrenörü Şemsi Oyuncu
A2 (Gençler) Süper Lig
Şampiyon Küçük Kaymaklı
Teknik Direktörü Serhat Ertürk
Yardımcı Antrenör Burcan Cantaş
Yardımcı Antrenör Cemil Murat
Kaleci Antrenörü Teysir Tarazi
2.Dumlupınar
Antrenör Mehmet Emin Zaim
Yardımcı Antrenör Sabri Deniz
Kaleci Antrenörü Hüseyin Mertol
3.Türk Ocağı
Antrenör Bayram Dağgül
A2 (Gençler ) 1.Lig Kırmızı Grup
Şampiyon Maraş Gençlik
Antrenör Hüseyin Özkuyucu
2.Göçmenköy
3.Merit A.Yeşilova
Antrenör Gökhan Güvensoy
A2 (Gençler) 1.Lig Beyaz Grup
Şampiyon Esentepe
Antrenör Aras Övgün
2.Lapta
Antrenör Hasan Reyhan
3.Karşıyaka
Antrenör Ahmet Sakinoğlu
Gönyeli
Antrenör Mehmet Aşık
Ahmed Sami Topcan Kupası
Şampiyon Küçük Kaymaklı
Teknik Direktörü Serhat Ertürk
Yardımcı Antrenör Burcan Cantaş
Kaleci Antrenör Teysir Tarazi
Ahmed Sami Topcan Kupası Finalist
Esentepe
Antrenör Aras Övgün
BTM (Bölgeler Terfi Müsabakaları)
Şampiyon Mehmetçik
Teknik Direktör Mehmet Kemancıoğlu
Yardımcı Antrenör Alparslan Kılıç
Şampiyon Dipkarpaz
Antrenör Mehmet Karşılı
U15 Yıldızlar Ligi
Şampiyon Yenicami
Antrenör Burcan Cantaş
Yardımcı Antrenör Cemil Murat
U15 Yıldızlar Ligi Finalist
Mağusa Türk Gücü
Antrenör Serhan Rüzgar
Yardımcı Antrenör Anıl Mavi
Kaleci Antrenörü Şenel Üçer