En Üst

25 Temmuz 2017

Haber Üst

Tek düşünce galibiyet

Tek düşünce galibiyet
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Cihangir Teknik Direktörü Mehmet Ali Özgürgün, Yenicami galibiyetinin bir anlam kazanabilmesi için Lefke maçında mutlak suretle galip gelmek zorunda olduklarını açıkladı

Cem DAĞDELEN

Süper Lig’de şampiyonluk adaylarından Yenicami’yi mağlup ederek ligin hem alt hem de üst sıralarını sarsan Cihangir gözünü Lefke maçına dikti.
Teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün yönetiminde çıktığı ilk maçı üç puanla kapatan Mesarya ekibinde yeniden moraller yerine geldi.
Ligin ikinci yarısında oynadığı 5 maçta sadece Göçmenköy karşısında galip gelen Cihangir, Yenicami’den sonra Lefke maçını da kazanarak çıkışa geçmek istiyor.
Lefke maçına dört antrenmanla hazırlanacak olan Cihangir’de Kaan’ın cezası biterken Can dördüncü sarı karttan dolayı bu hafta takımda yer alamayacak.
Ligin ilk yarısında Lefke’de görev yapan Mehmet Ali Özgürgün, Cihangir’i 2-1 mağlup etmişti.

“9 puanlık maç”

Cihangir Teknik Direktörü Mehmet Ali Özgürgün, Lefke maçının kendileri için oldukça önemli olduğunu belirterek kazanmak zorunda olduklarını açıkladı.
“Yenicami galibiyeti ile takımın moral motivasyonu yükseldi. Ancak bu galibiyetin bir anlam kazanabilmesi için Lefke maçını kazanmamız gerekiyor. Tehlikeli bölgede bulunan bire bir rakiplerimizden olan Lefke maçı bu hafta adına 6 puan değil 9 puanlık maç. Dört antrenmanla hazırlanacağımız Lefke karşılaşmasını kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok.”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App