En Üst

29 Nisan 2017

Tam çete işi

Tam çete işi
Haber İçi Üst

Karşıyakalı Mehmet Dereci’nin ağır yaralanmasına neden olan ve olay yerinden kaçarak günlerdir polis tarafından aranan sürücünün Tarkan Çetereisi olduğu ortaya çıktı. Çetereisi kazadan 3 gün sonra polise giderek teslim oldu.  Ayrıca Tarkan Çetereisi’ne olay yerinden kaçması için yardım ettiği iddia edilen Darbaz Yaşlı ve Gökhan Çetereisi de polis tarafından gözaltına alındı.

Zanlılar dün polisin tutukluluk istemiyle Girne Kaza Mahkemesi’nde yargıç önüne çıkarıldı. Mahkeme zanlıların 3’er gün süre ile poliste tutuklu kalması kararını verdi.

Kamera kayıtları incelenecek…
Mahkemede araç sürücü Tarkan Çetereisi ve onun olay yerinden kaçmasına yardım ettiği iddia edilen Darbaz Yaşlı ve Gökhan Çetereisi için ayrı davalar okudu.
Polis, zanlının açık ifadesinin alındığını, görgü tanıklarının bir kısmını ile görüşüldüğünü ve kamera görüntülerinin bir kısmının incelendiğini belirterek soruşturmanın devamı için zanlı Çetereisi aleyhine 3 gün tutukluluk talep etti.

“İfadeler çelişiyor”
İkinci dava ise zanlı Tarkan Çetereisi’nin olay yerinden kaçmasına yardım ettiği iddia edilen Darbaz Yaşlı ve Gökhan Çetereisi için okundu. Polis zanlıların verdikleri ifadeyle görgü şahitlerinin ifadelerinin çeliştiğine dikkat çekerek zanlılar aleyhine 3 gün tutukluluk istedi. 

Dereci kazada bacağını kaybetti
Girne-Güzelyurt anayolunda 13 Temmuz’da meydana gelen kazada, Mehmet Dereci ağır yaralanarak bacağını kaybetmişti. Kazada, normal yolunda seyreden Mehmet Dereci yönetimindeki MA 295 plakalı motosiklete çarpan, FN 346 plakalı aracın sürücüsü Tarkan Çetereisi, olay yerinden kaçmıştı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King