En Üst

27 Nisan 2017

Takla atarak durabildi

Takla atarak durabildi
Haber İçi Üst

REKLAM PANOSUNA ÇARPTI TAKLA ATTI… Lefkoşa-Girne anayolu üzerinde dün gece saat 21.00 sıralarında meydana gelen kazada Girne’den Lefkoşa istikametine doğru seyreden araç yolun solundaki reklam panosuna çarptıktan sonra takla atarak durabildi. Araç içerisinde bulunan İbrahim Halil Mehmet Akın ve Anıl Erdemir ağır yaralandı

Lefkoşa-Girne anayolu üzerinde bulunan Boğaz Piknik Alanı yakınlarında dün akşam saatlerinde meydana gelen kazada iki kişi ağır yaralandı.
Kaza, dün akşam saat 21.00 sıralarında Girne’den Lefkoşa istikametine doğru seyreden 34 CGZ 02 plakalı araç sürücüsü İbrahim Halil Mehmet Akın’ın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu aracın yolun solunda bulunan reklam panosuna çarpmasıyla meydana geldi. Yolun solundan dışarı çıkan araç reklam panosuna çarptıktan sonra takla atarak durabildi. 

İki kişi ağır yaralandı…
Kaza sonucu 22 yaşındaki 34 CGZ 02 plakalı araç sürücüsü İbrahim Halil Mehmet Akın’ın ve araçta yolcu olarak Anıl Erdemir’in ağır yaralandığı öğrenildi. Kazada ağır yaralanan İbrahim Halil Mehmet Akın yoğun bakım servisine yatırılırken, Anıl Erdemir ise ameliyata alındı.

3 kişi hafif yaralandı…
Araçta yolcu olarak bulunan Kağan Aksoy, İrem Birişat Türkoğlu ve Gülce Deveciler ise hafif yaralandı. İrem Birişat ile Gülce Deveciler’in acil serviste olduğu, Kağan Aksoy’un ise cerrahi servise yatırıldığı öğrenildi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King