En Üst

24 Nisan 2017

Taç Bosna’ya gitti

Haber İçi Üst

Aralarında Dominik, Meksika, ABD, Bosna ve Almanya’dan gelen finalistlerin de bulunduğu 29 ülke güzeli Miss Fashion TV 2013 olabilmek için yarıştı.
Dünyanın en prestiji modellik yarışmalarından Miss Fashion TV 2013 KKTC Rocks Hotel’de yapıldı.
Aralarında Dominik, Meksika, ABD, Bosna ve Almanya’dan gelen finalistlerin de bulunduğu 29 ülke güzeli Miss Fashion TV 2013 olabilmek için yarıştı.
Bu yıl ilk kez Facebook’la ortaklaşa düzenlenen yarışmada, internet üzerinden gelen oy sayısı 2 milyonu geçerek KKTC’nin global tanıtımına da büyük katkı sağlanmış oldu.
17 yaşında Bosnalı model ve 178 cm boyundaki Aleksandra Klacar’ın birincilik tacını taktığı gecede Romanya’dan Oprea Christin ikinci, Türkiye’den Melisa Alagöz üçüncü, Amerikalı Gisellel Reinberg ise dördüncü oldu.
Yarışmada Türkiye’yi temsil eden Melisa Alagöz, ilk kez ilk 3’e girme başarısını gösteren ilk Türk kızı oldu. Adamızı temsil eden Ümmühan Bektaş ise dereceye giremedi.
Aralarında Sergen Yalçın, Daren Vudalı, Serdar Ortaç Enis Onat, Cihan Ünal, Murat Cevahir ve Süreyya Yalçın gibi isimlerin bulunduğu jüri, güzeller arasında seçim yaparken zorlandı.
Organizasyonunu Fashion TV Türkiye’nin sahibi Enis Onat’ın düzenlediği yarışmayı Serdar Ortaç’ın nişanlısı Chloe Logan, Mehmet Ali Erbil’le birlikte sundu.
Fatih Ürek’ik sahne aldığı gecede, Aref’in ise illüzyon şov yaptığı gecenin finalinde Serdar Ortaç sahneye çıktı.

***

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King