Survivorcılar basketçi oldu

2 Temmuz 2013 Salı | 13:20
Survivorcılar basketçi oldu
Kıbrıs Town Houses

Artemis’teki büyük final öncesi bir araya gelen Ünlüler ve Gönüller, KKTCELL ile oynadıkları maçta büyük ilgi gördü. Yarışmacıların sıcak tavırları hayranlarını mutlu etti

Survivor’ın final gecesi öncesinde ünlüler ve gönüllerin de forma giydiği tekerlekli sandalye basketbol maçı büyük finale renk kattı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncuları Bafra’daki Kaya Artemis Otel’de önceki gece yaşanan final heyecanı öncesinde Survivor ünlüler ve gönüllülerden kurulu takımla karşı karşıya geldi.
Oldukça eğlenceli dakikaların yaşandığı karşılaşmada finalistler Hilmi Cem ve Doğukan Manço’nun yer aldığı takımda Cengiz, Bozok, Murat ve Mustafa forma giydi.

Hilmi Cem kolay adapte oldu
Kaya Artemis Otel’in halı sahasında tek pota oynanan maçta Survivor’ın iki finalist ismi Hilmi Cem ile Doğukan Manço burada da iddiasını ortaya koydu.
Yarışmanın başarılı isimleri tekerlekli sandalyeye adapte olmakta pek zorluk çekmedi.
Büyük finalin galibi Hilmi Cem’in şutları maça da damgasını vurgu. Spor akademisindeki eğitimi devam eden Hilmi Cem kaliteli şutları ile hem Kuzey Kıbrıs Turkcell hem de izleyenlerin büyük alkışını aldı. Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nın eğlenceli anlar geçiren diğer oyuncularının mücadelesi de görülmeye değerdi.


HATIRA RESMİ ÇEKTİLER… Kuzey Kıbrıs Turkcell Takımı ile karşılaşan Ünlüler ve Gönüllüler Takımı oyuncuları oldukça eğlenceli dakikalar yaşadı ve yaşattı